6 komentāri

Izsludināts jauns likums, kas nevīžīgiem suņu saimniekiem draud ar lieliem naudassodiem, taču tie, kuri vēlas nokārtot visas saistības jau šobrīd, tas nemaz nav iespējams. Kā tā?

No 1. jūnija obligāta būs suņu čipēšana, kā arī reģistrēšana pašvaldībās, kur viņi mitinās. Par šo likumu neizpildīšanu draud visai prāvi sodi, kas, visticamāk, pie pirmās iespējas no iedzīvotājiem tiks iekasēti bez žēlastības, taču patlaban veidojas absurda situācija: cilvēkiem, kuri godprātīgi vēlas reģistrēt savu mīluli, pašvaldības rausta plecus un teic, ka viņiem par to pirmā dzirdēšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar šādu situāciju saskārusies kāda Ogres iedzīvotāja, kurai acīmredzot neinformēti darbinieki domes ēkā pateica, ka šādas iespējas nemaz nav, lai gan Bez Tabu pārbaudīja, ka suni piereģistrēt var turpat pārdesmit metrus attālumā esošā pašvaldības mājā. Šis vēl ir labais piemērs, jo, piemēram, tuvējās Ikšķiles, Salaspils un Stopiņu pašvaldībās šādas iespējas nav.

Video

TOP komentāri

 • aunu bars
  0 0 0

  aunu bars

  Čips un reģistrēšana ir nepieciešama pat ļoti. Ja suns noklīdīts vai nozags jums jūsu mīluli, tad jūsu glābiņš būs tas čips un reģistrs.
 • aunu bars
  0 0 0

  aunu bars

  Vai tiešām cilvēki ir lielākā daļa id...ņi ? Reģistrēt var internetā, vetklīnikās, lauksaimniecības datu centrā. Un nav problēmu nekādu. Maksā 7.11 eiro par suni. Nezināšana neatbrīvo no atbildības. Tā kā izglītojieties nezinīši.
 • Er
  0 0 0

  Er

  Tā nu tas ir.
  Arī vēlējos suni piereģistrēt kopējā reģistrā, bet īsti man neviens neko nevarēja paskaidrot- ne kur man būtu jāiet neko citu.
  Uztaisīja likumu, bet nevienam nav īsti skaidrs kā tas tagad izpaudīsies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl