Vai pēc cigarešu iepakojuma krāsas var noteikt to stiprumu?

1 komentārs

Latvijā gandrīz trešā daļa iedzīvotāju ir smēķētāji! Lielākā daļa no viņiem noteikti ir iecienījuši konkrētas markas cigaretes ar attiecīgu darvas stiprumu!

Arī raidījuma Bez Tabu skatītāja Liene vienmēr iegādājas konkrēti vienas markas cigaretes!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Labdien, vēlējos jautāt par cigarešu sastāva atšķirībām. Pati esmu kaislīga smēķētāja, un parasti smēķēju Marlboro Gold cigaretes, taču vienreiz sanāca tā, ka veikalā tās nebija pieejamas, tādēļ iegādājos Marlboro Red cigaretes. Domādama, ka tās ir stiprākas, vēlējos uzzināt, cik ļoti stiprākas, tādēļ pārbaudīju iepakojumus, un, kā izrādās, abām paciņām saturs ir identisks. Kā tā var būt, vai tad cigarešu stiprumi neatšķiras, tad kādēļ iepakojuma krāsas atšķiras? Liene.

Lielākajai daļai smēķētāju, kā arī nesmēķētāju, vienmēr ir šķitis, ka, ja paciņa ir sarkana, tad tās noteikti ir spēcīgākas cigaretes, bet, ja paciņa ir citā krāsā, tad tās ir vieglākas! Raidījums Bez Tabu nesēdēja rokas klēpī salikuši, bet devās attiecīgo informāciju noskaidrot uz Slimību profilakses un kontroles centru! Atbildes skaties video!

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl