2 komentāri

Sirmgalve Lidija Andromēdas gatvē dzīvo jau vairākus gadu desmitus. Viņa saka – pat komunismā nodzīvotie gadi neesot bijuši tik grūti kā pēdējā sešgade – viņai jāsadzīvo ar pastāvīgiem trokšņiem. 

Sieviete pat nevar gulēt naktīs. Pie vainas ir pagrabā, tieši zem Lidijas dzīvokļa, pirms vairākiem gadiem izbūvētais siltumsūknis. Tam jāapsilda nams, taču tas arī šņāc un vibrē, un traucē Lidijas mieru. Sievietei kāpj asinsspiediens un bija pat jāsauc “ātrā palīdzība”. Tagad vienīgais risinājums sievietei ir skaļi slēgt iekšā televīziju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kundze pērn par saviem līdzekļiem organizējusi neatkarīga eksperta slēdzienu. Eksperts konstatējis vairākas nepilnības, un apsaimniekotājs esot ņēmis vērā ieteikumus, taču sūknis – kā bija, tā arī palika skaļš.

Sieviete ir izmisumā – šādu “skaļu dzīvokli” viņa nevar ne izīrēt, ne pārdot. “Un kur lai es pati eju dzīvot? Vai man ir jānomirst?” retoriski vaicā Lidija.

Tikmēr veiktie trokšņa mērījumi rāda – troksnis ir pieļaujamajā līmenī, tie ir 27 decibeli, bet pieļaujamais līmenis ir 30 decibeli. Tiesa gan, cilvēka komfortablai dzīvošanai trokšņu līmenis ir 20 decibeli.

Foto

Video!

TOP komentāri

  • !!!
    +1 +1 0

    !!!

    Kāpēc kundzei kaut kur jābrauc, ja to troksni var novērst,tad lai Rīgas Siltums kopā ar apsaimniekotāju kaut ko dara lai cilvēks var normali dzīvot.Un viņa nav vienīga Rīgā, kas mocas no trokšņiem no siltummezgliem.Vajag risināt cilvēku problēmas, ne jau tikai no viņiem iekasēt sev naudu .Kādas šausmas gadiem notiek, nabaga kundze.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl