Vai fotogrāfijā iespējams noķert spoku? Profesionāļa viedoklis

3 komentāri

Septiņus simtus gadus vecās Jaunpils pils pagalmā uzņemta ļoti mistiska fotogrāfija – tajā redzami ne vien bērni un pils, bet arī kāds miglains tēls. Pils darbinieki ir pārliecināti – tas ir spoks! Taču – kas par šo fotogrāfiju ir sakāms profesionālam fotogrāfam?

Fotogrāfs Toms Norde, kurš atzīst, ka ir skeptiķis, un uzskata, ka tehniski šādu bildi var iegūt, izmantojot dažādus variantus. “Vienmēr var būt iespēja, ka sakrīt gaismas. Tāpat pastāv iespēja, ka tas ir “fotošops”. Negribētos teikt, ka kāds melo – iespējams, ka tas gadījies nejauši. Iespējams, tehniski te kaut kas nav nostrādājis,” saka fotogrāfs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz jautājumu, vai viņš pats tic spokiem, Norde atbild: “Drīzāk gribētu ticēt, bet pašam nav sanācis satikt. Es esmu skeptiķis.”

Fotogrāfa viedoklis:

Foto:

Jau ziņojām – Bērnu klīniskās slimnīcas pacienti un mediķi pavadījuši laiku nometnē Jaunpils pilī. Pils pagalmā bērnus fotografējusi pati ārste, taču neviļus pašas no sevis atvērušās kādas durvis. Tajā brīdī uzņemtajā fotogrāfijā redzams, – kamēr citi bērni pozē, viens satrūcies skatās atvērto durvju virzienā. Tajā brīdī uzņemtajā attēlā acīmredzams gaisīgs vīrieša stāvs.

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl