Vai es drīkstu balsot Saeimas vēlēšanās, ja man ir tikai ID karte?

13. Saeimas vēlēšanas nav aiz kalniem. Savas balsi par izvēlēto partiju varēs atdot vēlēšanās, kas norisināsies 6. oktobrī, taču ko darīt, ja vienīgais personu apliecinošais dokuments ir personas ID karte un pasi šobrīd nav iespējas atjaunot? Vai balsot varēs arī ar ID karti?

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • zieds

  zieds

  Kad beidzot to čekas ielikteni padzīs no vēlēsanu komisijas vadītāja?Kāpēc izsniedzot IDkarti vienlaicīgi neizsniedza vēlētāja papīrīti uz kura uzspiest zīmogu[viduslaikos to darīja ar krāsu un otu uz pieres]-bardaks!Kāda jēga vēlēšanām ja pat šī komisija pieļauj mandātu pirkšanu un pārdošanu[āboltiņa-junkurs]?TāsID kartes mums pierobežā ir vairākumā un attālums līdz pasugaldam ir 50līdz80km/kāpēc mums jātērē lieki50līdz100eiro[darba laiks transporta izdevumi]?Mēs vēlēšanās nepiedalīsimies-joLPSR ieceltais čekists mums ļoti lielam skaitam pilsoņu ir atņēmis vēlēšanu tiesības-nost liekēdi!!!.....
 • Gatis Almanis

  Gatis Almanis

  Izņemiet papīrīti,pilsonības un migrācijas pārvaldē,balso uz nebēdu!
 • Didzis Rusmanis

  Didzis Rusmanis

  Pagājušo gad varēja.Kas lika to visu mainīt?Ja tie izredzētie tik ļoti grib,lai tauta par viņiem balso tad lai arī atvieglo to procesu.
  Ar ID pat pāri okeānam var pārlidot,bet balsot ta gan ir vesela epopeja.
  • Sanda Launerte

   Sanda Launerte

   Tad bija pashvaldibu veleshanas un veletaajs bija piesaistits konkretam iecirknim, taatad- citaa iecirknii nemaz nevareja nobalsot. Tagad Saeimas veleshanas un var balsot jebkuraa iecirknii.
 • Girts Krumbergs

  Girts Krumbergs

  ID karte jau ir 6 gadus. Uz iepriekšējām vēlēšanām pirms 4 gadiem bija tādi pati problēma. Vai tiešām 4 gadu laikā nebija iespējams ieviest elektronisko sistēmu ID karšu lietotāju reģistrēšanai? Tas ir izdarāms 2 dienu laikā un iecirknī ir vajadzīgs tikai dators, vai planšete vai pat mobilais talrunis ar interneta piespēgumu. Man tagad ir jātērē savs laiks lai dotos uz PLMP kura atrodas 80km atālumā lai izņemtu kaut kādu vēlētāja apliecību. Tas ir pilnīgs absurds.
 • Adriāna Anna
 • ivars jesuns

  ivars jesuns

  Drīz ID kartes bus obligats visiem. Tikai rodas jautaums,kapec man vajag 2dokumentus?
 • Kristina Liepa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!