Vai 11. novembra krastmala tiešām ir Vecrīga? Rīgas domes lēmums rada absurdu situāciju…

3 komentāri

Līdz šim bijām pieredzējuši, ka Vecrīga ir visai konkrēta teritorija, taču ar Rīgas domes jaunajiem ierobežojumiem taksometriem tās robežas ir paplašinātas.

Zināms, ka kopš 1. janvāra taksometriem ir noteikts ierobežojums iebraukt Vecrīgā un par to ir jāiegādājas licence. Izrādās, ka Vecrīga ir visai “stiepjams jēdziens” un pie tās pieskaita arī ielas, kuras līdz šim netika uzskatītas par piederīgām šai vēsturiskajai Rīgas daļai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viena no šādām ielām ir 11. novembra krastmala, un atsevišķiem taksometru pasažieriem var rasties neērtas situācijas – piemēram, lai nokļūtu no Ķengaraga uz Vecmīlgrāvi, kur kāds ceļa posms jāmēro arī pa šo Daugavas krastā esošo ielu, būs jāmaksā vairāk, kamēr viņa taksometra šoferis izbrauks pa “legālo” maršrutu.

Video

TOP komentāri

 • Viktorija
  +1 +1 0

  Viktorija

  Ak dievs! Drīz tiksim tik tālu ka būs jāmaksā par gaisu, ko elpojam.
 • Likumi
  +1 +1 0

  Likumi

  Viss pareizi. Vecrīga ir Vecpilsētas apkaime, kuras robežas veido K. Valdemāra iela, Z. A. Meierovica bulvāris, Aspazijas bulvāris, 13. janvāra iela un 11. novembra krastmala.
 • Jānis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl