Uzmanies! Par vienu no bīstamākajām vietām Rīgā kļuvuši pazemes tuneļi!

24 komentāri

Rīgas tuneļus apsēdušas nekaunīgas un rafinētas kabatzagles, kuras darbojas grupās un apzog kā vietējos, tā tūristus. Turklāt cilvēkus, kas mēģina brīdināt par briesmām, kas tuvojas, viņas izsmej un pat apspļauj. Policija, šķiet, ir bezspēcīga.

“Izteikti viņas te grozās sevišķi brīvdienās un darbadienu vakaros,” stāsta puisis, kurš strādā tunelī pie Origo un ne reizi vien mēģinājis kādu garāmgājēju paglābt no zaglēm. Viņš saka, – sievietes tunelī staigā grupās pa piecām un šurp nāk tik regulāri kā “uz darbu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat manīti arī tumsnēji vīrieši. Piemēram, vienu puisim izdevies nofilmēt ar sieviešu maciņu rokās, pārbaudot tā saturu.

Foto:

Notvert nekauņas ir teju neiespējami, jo, kamēr sievietes zog tunelī, viņu kompanjoni stāv uz vakts augšpusē. Ja tuvojas policija, momentāni tiek nodots brīdinājums un kompānija izklīst.

Video!

TOP komentāri

 • Es
  +9 +9 0

  Es

  Vai tad nevar kādu policistu/i norīkot civilajās drēbēs,lai pastaigā pa tuneli,vislabāk līdzīgi tiem,kas tiek noskatīti par upuriem,ja vajag policisti sievieti,ja vajag ar somiņu,kas piesaistītu un arī kolēģus uz vakts civilajās un momentā saņemt ciet to bandu.
 • O.J
  +7 +7 0

  O.J

  Ps, pašiem sevI jāsargā, tagad dēļ tādiem čigāniem nevaru vairs telefonu likt kabatā , jo viņi var pamanīt? Man tas liekas galīgi stūlbi, kādu dienu latviešiem jāsarunā grupa un jānoiet tajos tuneļos ātri šitos paretināt.
 • MK
  +6 +6 0

  MK

  Nu ja policija nevar noķert kabatas zagļus, kas visiem jau ir zināmi, tad ko viņi vispār var.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl