Uzmanies! Krāpnieks “stopē” garāmbraucošus auto un mēģina pārdot viltotu zeltu

Pievienot komentāru
Uzmanies! Krāpnieks “stopē” garāmbraucošus auto un mēģina pārdot viltotu zeltu
LETA

Rīgā uzdarbojas kāds tumsnējs vīrietis, kurš izliekas, ka ir nonācis nelaimē, mēģina apturēt garāmbraucošus automobiļus un lūdz cilvēkiem naudu.

Vīrietis garāmbraucošajiem automašīnu īpašniekiem piedāvā iegādāties no viņa juvelierizstrādājumu pakaļdarinājumus, uzdodot tos par īstiem. Kā noskaidrojusi policija, vīrietis nav vietējais, bet gan kāds “viesmākslinieks”, kurš šādu krāpniecības shēmu praktizē arī Vācijā, Slovēnijā un Polijā.

“Šodien Juglas ielā, Rīgā, mūsu auto apturēja čigānu tautības cilvēks, kura auto bija “noparkots” uz apmales (līdzīgs Opel Vectra). Iepazīstinot ar sevi, viņš saka, ka ir turks no Vācijas, kurš nokļuvis nelaimē. Tad vīrietis cenšas apmaiņā pret naudu piedāvāt savas zeltlietas. Vīrietis runāja krieviski ar dienvidnieku akcentu,” raidījumam Bez Tabu raksta aculiecinieks.

Apturētā automobiļa īpašniekiem izdevās iegūt šā vīrieša vizītkarti, no kuras izriet, ka viņu sauc Ahmeds Mustafa un viņš ir kāda autosalona Vācijā direktors. Vīrietis esot ļoti nervozējis, kad auto īpašnieki viņam pateica, ka vizītkarte paliks pie viņiem. “Protams, nekādus viņa juvelierizstrādājumus neiegādājāmies, taču vēlējāmies brīdināt citus autobraucējus,” raksta braucēji, kuriem izdevās izvairīties no krāpnieka nagiem.

Policijas rīcībā ir informācija, ka viņš pārvietojas ar dažādiem auto un izliekas, ka ir sprukās, bet pēc tam mēģina palīdzēt gribētājiem pret ”īstu naudu” pārdot rotaslietu pakaļdarinājumus.
Valsts policija ir informēta par viņa darbībām, un aicina iedzīvotājus nekādā gadījumā neielaisties darījumos ar šo vīrieti, kā arī ziņot par viņu policijai.

Video: Bez Tabu mēģina sadzīt pēdas krāpniekam!