4 komentāri

Jānis – studē celtniecību pēdējā kursā. Sludinājumu portālā meklē darba iespējas nozarē. Un nepaiet ne diena, kad piedāvā varen kārdinošu iespēju. Loģiski, ka ārzemēs, Vācijā ar Dānijas firmas starpniecību. Grēks neizmantot iespēju.

”Sistēma šāda – piedāvā darbu Vācijā caur dāņu firmu, jāapmaksā ceļš līdz Dānijai, 180 eiro apmērā. Visu naudu neiedevu, iedevu 100 eiro. Mans draugs arī iedeva 100 eiro. Sazvanījāmies ar tiem, kuri mums piedāvāja darbu. Viņi atbildēja, ka tūlīt brauksim ārā, bet jāsagaida vēl divi cilvēki. Diemžēl cilvēks, kurš iekasēja naudu, pazuda,” stāsta apkrāptais Jānis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Bez Tabu komanda ievieto līdzīgu darba meklēšanas sludinājumu. Tas, kurš ”kūrējis” telefoniski, un tas, kurš saticis pie “busiņa”, nav bijusi viena un tā pati persona. Sagaidītājs bijusi romu tautības persona.

Izrādās, patiesi, Dānijā šāda firma pastāv, bet sakās, ka neesot nekādas saistības ar šādiem starpniekiem Latvijā. Šo krāpniecības epizodi tagad izmeklē policija.

Video

TOP komentāri

 • Pēteris
  0 0 0

  Pēteris

  Man šodien piedāvāja braukt uz Dāniju, par tādiem pašiem noteikumiem un naudām, labi ka bija šitais raksts! Viņš vēl darbojās.
  UZMANĀS!!!
 • Jūlija
 • Anita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl