Uzmanību! Braucot zem dzelzceļa tilta, lāstekas var sabojāt jūsu automašīnu

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

1 komentārs
Uzmanību! Braucot zem dzelzceļa tilta, lāstekas var sabojāt jūsu automašīnu

Rīdziniece Lolita, braucot uz darbu, pamanījusi, ka zem dzelzceļa tilta Mūkusalas ielā ir milzīgas lāstekas. Grib brīdināt, gan kājāmgājējus, gan autovadītājus, lai uzmanās!

Lāstekas kļuvušas vēl bīstamākas nākamajā dienā. No darba uz mājām devusies ar sabiedrisko transportu, bet zem dzelzceļa tilta nācies turpināt ceļu kājām. Bija nepatīkami pārsteigta, ieraugot, ka lāstekas kļuvušas vēl draudīgākas  un atkusnī jebkurā brīdī varēja krist lejā. Bijušas bažas, ka krītot var savainot gan gājējus, gan sabojāt zem tilta braucošās automašīnas. Uzskata, ka šāda situācija nedrīkstētu veidoties.

Auto stiklu pārzinātājs  SIA “Intrans” speciālists  Mārtiņš Dančauskis skaidro, ja milzu lāstekas krīt no tilta, var sabojāt gan auto virsbūvi, gan sasist vējstiklu, kurš atkarībā no auto modeļa maksā, sākot ar 120 eiro un vairāk.

Raidījums Bez Tabu noskaidro, ka atbildīgais par lāsteku novākšanu ir VAS “Latvijas Dzelzceļš”, kas šo darbu uzticējis apakš uzņēmumam. Dienā, kad Bez Tabu dodas filmē dzelzceļa tiltu, ierodas arī brigāde, kas lāstekas novāc. Iepriekšējo reizi tas ticis darīts pirms piecām dienām. VAS “Latvijas dzelzceļš” pārstāvis aicina ziņot viņiem, zvanot pa tālruni 1181 vai sūtīt elektronisku ziņu, ja redz, ka zem dzelzceļa tiltiem izveidojušās lāstekas. Tās tikšot novāktas nekavējoties.

1 komentārs