Uzbrukumā cietušais Latvijas lepnums Aivars Čipāns joprojām atrodas mediķu uzraudzībā

1 komentārs

Pagājušajā nedēļā sabiedrību pāršalca skumja ziņa – Latvijas lepnuma balvas ieguvējs Aivars Čipāns, kurš ar savu cēlo rīcību, nododot asinis, ir paraugs citiem, nonācis slimnīcā pēc uzbrukuma viņa darbalaikā. Kolēģi atklāj, ka viņš joprojām atrodas mediķu uzraudzībā.

Vīrs strādā par šoferi Rīgas satiksmē, un viņa kolēģi norāda, ka šobrīd viņš joprojām atrodas mediķu uzraudzībā. Problēmas ar veselību Aivaram radušās tad, kad autobusā iekāpusi kāda neadekvāta kompānija, kas uzvedusies provocējoši un mēģinājusi transportlīdzeklī smēķēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoferītis, kā tas pieņemts viņa darbā, mēģinājis skaļajam cilvēku baram to aizrādīt, taču viņam pretojušies. Šoferis apturēja autobusu, lai sagaidītu specdienestu, taču nepieklājīgie pasažieri mēģinājuši viņu fiziski iespaidot. Autobusa vadītājam palīgā devies kāds pasažieris, taču ar viņu notikusi fiziska izrēķināšanās. No piedzīvotā satraukuma Aivaram paaugstinājās asinsspiediens, un ar šo diagnozi viņš nogādāts slimnīcā.

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl