Ulbrokas peldbaseinā veic skolēnu evakuāciju; vienpadsmit audzēkņus nogādā Rīgas bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā

Trauksmes zvans gan neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādēm, gan Valsts policijai no Ulbrokas peldbaseina un blakus esošās skolas atskan vakar, pirmdienā. Mediķi un likumsargi turp tiek saukti, jo peldēšanas nodarbību laikā gaisā izplatās asa, kodīga smaka.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Ziime

  Ziime

  Bet kāpēc jāiet dušā ja pirms baseina es esmu mājās nomazgājusies? Pirtī tikai sasildos, nevis nosvīstu. Tādā gadījumā pat esot ūdenī pie slodzes rodas sviedri.
 • baseina apmeklētājs

  baseina apmeklētājs

  Tad jau tur nekas nav mainījies,sen neapmeklēju to baseinu,ļoti nelojāla tur bija direktore,kura sev apkārt savākusi savus radus pensionārus,māti,tēvu un tieši tēvs ir tas,kas atbild par baseinu,cik ko gāzt .Cik nu zinu,tad tā hlora padeve ir automātiska,bieži baseinā bija redzami mati un apkārt baseina malas gandrīz vienmēr dzeltenas,aprīli,maiju baseinā ūdens netīrs,tāds,kā biezs,gļotains teiktu bija.Patiesībā cilvēki paši vainīgi,ka hlors tiek gāzt tādos vairumos,jo netīras sievietes kāpj baseinā,atskrien uz nodarbībām,pilnīgi smird pēc sviedriem,dušā nenomazgājās un prom uz baseinu.Par dušas telpām vispār negribās runāt,viss,kā uz delnas bija redzams,tad piekāra kaut kādas lupatas,kuras aprāva bērni,ūdens padeve vienmēr slikta,fēni paši lētākie un ik pa laikam 1-2.nestrādāja.Hlora smaka bija jūtama pat ārā,kad pienāca pie baseina. ļoti ceru,ka tomēr tur kaut kas mainīsies un to ģimenīti reiz patrieks no baseina!!!!
  • ZINA

   ZINA

   Tas nav attaisnojums vainīgajiem...bet smird tikai sievietes..vīrieši nē...?!?
   • apmeklētājs

    apmeklētājs

    es neesmu bijusi vīriešu ģērbtuvēs,bet katra trešā sieviete pirms nodarbībām nemazgājās!!!!!!
 • berns

  berns

  Vairak vajag bernus vest uz baseiniem , shoping centriem un citam saubigam iestadem , kas var but pedejie apmeklejumi vinu muza .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!