Ulbrokas peldbaseinā veic skolēnu evakuāciju; vienpadsmit audzēkņus nogādā Rīgas bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā

Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

5 komentāri
Ulbrokas peldbaseinā veic skolēnu evakuāciju; vienpadsmit audzēkņus nogādā Rīgas bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā

Trauksmes zvans gan neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādēm, gan Valsts policijai no Ulbrokas peldbaseina un blakus esošās skolas atskan vakar, pirmdienā. Mediķi un likumsargi turp tiek saukti, jo peldēšanas nodarbību laikā gaisā izplatās asa, kodīga smaka.

Pēc evakuācijas vairāki skolēni sākuši sūdzēties par klepu un sūrstošām sajūtām kaklā. Neatliekamās medicīniskās palīdzības pārstāve Ilze Bukša apstiprina, ka uz vidusskolu ir bijis vairāku ātrās palīdzības brigāžu izsaukums.

”Tika pieņemts lēmums, ka bērni ir jānogādā Rīgas bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, lai veiktu padziļinātas pārbaudes un pārliecinātos, ka ar viņiem viss būs kārtībā.”

Ārstniecības iestādē bērnu veselības stāvoklis pārbaudīts un konstatēts, ka viņi, visticamāk, saindējušies ar hlora, kuru izmanto baseina ūdens attīrīšanai, tvaikiem.

”Pēc pārbaudēm lielākā daļa bērnu tika atlaisti mājās. Daļa slimnīcā uzkavējās ilgākai novērošanai, bet pašreiz visi atvestie pacienti jau devušies mājās. Bērni ārstiem stāstījuši, ka baseina malā redzējuši atvērtu trauku, no kura iespējams nākusi smaka.”

Atgādinām, ka pērnā gada nogalē “Bez Tabu” no Ulbrokas iedzīvotājiem jau saņēma sūdzību, ka peldbaseinā, iespējams, krietni tiek pārsniegtas hlora dozēšanas normas, kuras izmanto ūdens attīrīšanai. Kāds šoreiz bija iemesls, kādēļ tika veikta evakuācija, skatieties raidījumā “Bez Tabu” rīt, 28. martā, plkst. 19.30.

TOP komentāri

 • baseina apmeklētājs

  baseina apmeklētājs

  Tad jau tur nekas nav mainījies,sen neapmeklēju to baseinu,ļoti nelojāla tur bija direktore,kura sev apkārt savākusi savus radus pensionārus,māti,tēvu un tieši tēvs ir tas,kas atbild par baseinu,cik ko gāzt .Cik nu zinu,tad tā hlora padeve ir automātiska,bieži baseinā bija redzami mati un apkārt baseina malas gandrīz vienmēr dzeltenas,aprīli,maiju baseinā ūdens netīrs,tāds,kā biezs,gļotains teiktu bija.Patiesībā cilvēki paši vainīgi,ka hlors tiek gāzt tādos vairumos,jo netīras sievietes kāpj baseinā,atskrien uz nodarbībām,pilnīgi smird pēc sviedriem,dušā nenomazgājās un prom uz baseinu.Par dušas telpām vispār negribās runāt,viss,kā uz delnas bija redzams,tad piekāra kaut kādas lupatas,kuras aprāva bērni,ūdens padeve vienmēr slikta,fēni paši lētākie un ik pa laikam 1-2.nestrādāja.Hlora smaka bija jūtama pat ārā,kad pienāca pie baseina. ļoti ceru,ka tomēr tur kaut kas mainīsies un to ģimenīti reiz patrieks no baseina!!!!
 • apmeklētājs
  +7 +5 -2

  apmeklētājs

  es neesmu bijusi vīriešu ģērbtuvēs,bet katra trešā sieviete pirms nodarbībām nemazgājās!!!!!!
 • ZINA
  +5 +4 -1

  ZINA

  Tas nav attaisnojums vainīgajiem...bet smird tikai sievietes..vīrieši nē...?!?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl