Tūristi no Bauskas tā arī nav saņēmuši naudu par atceltu ceļojumu uz Ēģipti

Komentāri

Astoņi draugi – četri pāri no Bauskas – bija nolēmuši doties atpūsties uz Šarmelšeihu. Taču īsi pirms ceļojuma datuma – 8. novembra – viņi saņēma ziņu, ka ceļojums drošības apsvērumu dēļ tiek atcelts. Diemžēl naudu par nenotikušo lidojumu un atpūtu viņi tā arī nav saņēmuši atpakaļ.

Jau divus mēnešus ceļotgribētāji nevar atgūt 1,2 tūkstošus eiro no katra pāra. Turklāt – daudzi no viņiem ir paņēmuši kredītus, lai varētu doties ceļojumā. Tagad kredīts ir jāmaksā, ceļojums nav noticis, bet naudas – nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Bauskas filiālē Linda Travel katru reizi, kad saņem satraukto klientu zvanu, sola, ka naudu varēs saņemt nākamnedēļ. Un tā tas notiek jau vairākas nedēļas. Linda Travel pārstāvji pauž, ka ir tikai starpnieki un ka tūrisma operators ir Go Adventure, kas arī atbildīgs par naudas atdošanu.

Bez Tabu sazinās ar Go Adventure, kas atzīst, ka kopumā naudas summa, kas jāatdod visiem ceļotājiem – ne tikai šiem astoņiem cilvēkiem – , ir lielas. Tādēļ arī notiek kavēšanās, tomēr Go Adventure sola, ka janvārī nauda visiem tiks atdota.

Video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl