Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 18. septembris

Liesma, Elita, Alita

Horoskops aunam

Dienas saspringtā enerģētika neļaus atslābt ne brīdi. Staigāsi kā ar rokas granātu azotē, kurai sabojājies drošinātājs. Piesātināta darba diena, kas sola arī iespaidīgus finansiālus ieguvumus, ja ne šodien, tad pavisam tuvā nākotnē.

Horoskops vērsim

Šodien tevi sagaida pārbaudījums ētikas smalko robežu pārzināšanā. Ja līdzjūtības un izpalīdzība nāks no sirds un īstajā brīdī, pasaule uzgavilēs un saņemsi atalgojumu.

Horoskops dvīņiem

Šodien visam jānotiek tikai ar plus zīmi. Atsakies no sevis ierobežošanas un līdzīgām lietām. Pastaigā pa veikaliem un iepriecini sevi, ja maks atļauj, palutini arī pārējos.

Horoskops vēzim

Darbā praktisko uzdevumu risināšana nomāks radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem un projektiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un izdari līdz galam.

Horoskops lauvai

Ideāli apvienosi praktiskumu un baudkāri. Tev lieliski izdosies paust savu patieso pieķeršanos kādam īpašam cilvēkam. Tas notiks dabiski, viegli un, galvenais, partneris uzvedīsies adekvāti un nespēlēs teātri.

Horoskops jaunavai

Tavām vēlmēm vienmēr ir kāds reāls pamatiņš zem kājām. Dažas vēlmes realizēsies bez tavas līdzdalības, dažas –pateicoties tavai punktualitātei un lielajai uzcītībai.

Horoskops svariem

Fantāzijas un neskaidras vīzijas vajās tavu nemierīgo dvēseli. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Iespējams, tu šādi vilcini laiku, lai neķertos klāt kādai būtiskai problēmai.

Horoskops skorpionam

Spoža āriene un labs fiziskais tonuss ir priekšnoteikums panākumiem. Šodien nežēlo līdzekļus un laiku, lai sevi uzpostu un justos īpašs. Noskaņojums iegūs meditatīvi sapņainas aprises.

Horoskops strēlniekam

Vari iegūt visu, ko vēlies, bet pakāpeniski un lēnām. Daudznozīmīgo attiecību jomā ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju, kad pienāks īstais brīdis rīkoties, neaizšauj garām mērķim.

Horoskops mežāzim

Darījumos vajadzētu izvairīties no sava spēka demonstrēšanas, bet neļaujot arī citiem ar tevi apieties kā ar mazo bērnu. Intelekts un prāts šodien draudzējas ar intuīciju, bet necenšas paturēt savas domas pie sevis, kas var radīt vienu otru saspringtu brīdi.

Horoskops ūdensvīram

Viegli saspringtais noskaņojums tevi neatstās visas dienas garumā un pa ceļam vēl pamanīsies uzšķilt vienu otru neiecietības dzirksti. Kavējoties romantiskos sapņos, var dzimt kārdinājums kādu no savām virzījām arī realizēt.

Horoskops zivīm

Šodien visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi un atbalstāmi. Izvēlies diplomātiju, taktu un grāciju. To var paust ar komplimentu, līdzjūtību vai neuzkrītošu palīdzību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Tev ir amizants randiņa stāsts ar laimīgām beigām – padalies ar mums!

“Spilvas” tomāts zinās pateikt, ka patiesa saderība nekad nenošaus greizi! Turklāt īstu saderību var pārbaudīt tikai caur kopīgi pavadītu laiku. Diemžēl vai par laimi tomāts nebeidz meklēt savu perfekto pāri un, lai iedvesmotos, aicinām Jūs iesūtīt pašu pieredzētos interesantākos, spilgtākos, amizantākos randiņu stāstus, kas, protams, noslēdzas ar laimīgām beigām!

Zemāk redzamajā anketā uzraksti savu randiņa stāstu, atstāj kontaktus un, iespējams, tieši tavs stāsts kļūs par iedvesmojošāko!

Trīs labāko stāstu autori saņems gardumu grozu no “Spilva”! Kā arī katru dienu kādam no stāstu autoriem būs iespēja dalīties pieredzē radio “Star FM” viļņos pulksten 18:45; katrs sazvanītais dalībnieks saņems īpašu “paldies” no “Spilva”!

Vairāk lasi noteikumos!

Pirmās nedēļas uzvarētāja: Sarmīte Greitāne

Otrās nedēļas uzvarētājs: Ivars Razminovičs

Trešās nedēļas uzvarētājs: Diāna Bārda

Konkurss noslēdzies! Paldies visiem dalībniekiem!