Tekstilmāksliniece Baiba Osīte nopirkusi jaunu telefonu, kuru nav iespējams lietot

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

6 komentāri
Tekstilmāksliniece Baiba Osīte nopirkusi jaunu telefonu, kuru nav iespējams lietot

Tekstilmāksliniece Baiba Osīte iegādājusies jaunu telefonu, taču prieks par to beidzies jau pirmajā dienā.

Jauno “Samsung A7” nopirkusi sava mobilo sakaru operatora “Tele2” veikalā, taču joprojām spiesta lietot veco aparātu. Zvanītāji mākslinieces balsi varot dzirdēt pavisam vāji vai pat nedzirdot vispār. Pēc telefona restartēšanas vaina uz īsu brīdi pazudusi, taču nākamajā dienā tas pats.

Baibas Osītes balsi arī nākamajā dienā zvanītāji esot dzirdējuši kā metāla caurulē vai atkal neko neesot dzirdējuši. Reizēm zvans pārtrūcis sarunas laikā.

Māksliniece nogādājusi telefonu pārdevējam, ierīce nosūtīta uz servisu, no kura saņēmusi atzinumu, ka telefona bojājumi neesot konstatēti.

Baiba cerējusi, ka nu viss būs kārtībā, taču, tiklīdz sākusi lietot jauno aparātu, atkal tas pats.

Vēlreiz nogādājusi telefonu pārdevējam, tas atkal nosūtījis uz servisu, un atbilde bijusi nemainīga.  Bojājumi nav konstatēti, taču jaunā ierīce joprojām niķojusies. Māksliniece nodevusi aparātu garantijas remontā trešo reizi, taču bez izmaiņām.

Nu jau mēnesis, kopš iegādājusies telefonu, trīs reizes tas bijis servisā, bet lietot to nevar, taču par to vēl divus gadus jāmaksā.

“Tele2” pārstāvis skaidro, ja klients saka, ka ir problēma, bet serviss apgalvo, ka nav, “Tele2” eksperti paši veic pārbaudes. Šai gadījumā tā neesot noticis, jo sanācis pārpratums. Tā kā Baiba Osīte esot uzticama ilggadēja kliente, sola rast risinājumu. Veiks telefona papildpārbaudi un, visticamāk, nepaklausīgo telefonu samainīs pret jaunu vai atdos klientei naudu.

TOP komentāri

 • Iveta
  +5 +4 -1

  Iveta

  Paldies par sižetu. Mums tā pati problēma. Tad jau laikam to atrisināt var tikai caur Bez Tabu.
 • Vilnis Lidaks
  +1 +1 0

  Vilnis Lidaks

  Manai sievai tele 2.. bija tieši tapat.telefons nebija lietojams, remontā devām 3x un bez rezultatiem. Tele 2 telefonu nemainija naudu neatgrieza. Pirkām atkal jaunu bet jau citā kompānijā. Bet tele 2 pametām un citiem neiesakām!
 • Mobilais

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl