14 komentāri
Tas tiešām notiek! Portālā ”Manabalss.lv” sākusies parakstu vākšana par darba dienas saīsināšanu

Interneta vietnē “Manabalss.lv” ir sākta parakstu vākšana par to, lai samazinātu “normālo” darba stundu skaitu nedēļā uz 32 stundām.

Kā liecina “Manabalss.lv” redzamā informācija, iniciatīvas autors ir Agris Cīrulis un tā publiskota otrdien, 13. decembrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neskatoties uz darba laika samazināšanu, iniciatīvā papildus tiek ierosināts nesamazināt iepriekš noteiktās brīvās dienas un nesamazināt darba laiku arī pirmssvētku dienās.

“Šis samazinātais darba laiks dos sabiedrībai papildu brīvo laiku sev un ģimenei, un citiem plāniem. Tādā veidā cilvēki būs pietiekami atpūtušies, diena būs vairāk produktīvāka, cilvēkiem būs vairāk ideju, iedvesma strādāt un citi iemesli, ko iegūs sabiedrība ir ļoti daudz/dažādi. Kā arī būs iespējams piedāvāt vairāk darbavietu un mazināt bezdarbu,” teikts iniciatīvas aprakstā.

TOP komentāri

  • Alens
    +3 +3 0

    Alens

    Plānā galdiņa urbējiem var samazināt arī uz 2 stundām nedēļā.
  • Ivlands
    +4 +3 -1

    Ivlands

    Slima suņa murgi. Ja būs virsstundas, tad lai pie reizes vāc parakstus par dubultām virsstundu samaksām. Mazā valsts bet ambīcijas kā Francijai un Vācijai kopā.
  • Ozzy Hill
    +2 +2 0

    Ozzy Hill

    Tā ir pilnīga varas patvaļa!Variet vākt tos parakstus tāpat pārspļaus jums(tautai)pāri!Mēs taču viņiem(sēdošie suņi)nēesam nekas!Ar Rudo lapsu prikšgalā!Valdībā sēž meļi un liekuļi!!! Darba devēji jau tā kontrolē katru soli!Un bļauj Es par dīkstāvi nemaksāšu!!Tā jau jūtamies,kā nodzīti zirgi,Dodied DARBU!!!Kura nav!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl