Tārpi zemenēs – vai tas maz ir iespējams?

1 komentārs

Raidījuma Bez Tabu mājaslapā ir tāda sadaļa sūdzību dēlis, kurā skatītājiem ir iespēja iesūtīt ziņu, ar kuru būtu nepieciešams padalīties ar citiem, tā teikt, lai pabrīdinātu!

Pie mums Latvijā zemenes vēl nav izaugušas, bet lielveikalos gan ir iespējams iegādāties, jāsaka gan, tikai importētas zemenes. Lūk, ko par tikko iegādātām zemenēm raksta raidījuma Bez Tabu skatītāja!

Labdien, Bez Tabu! Vakar Liepājas Pētertirgū iegādājos skārņos zemenes plastmasas kastītē. Pārdevēja teicās, ka ļoti saldas un garšīgas. Jā, tā arī bija, bet ne par to stāsts. Atbraucu mājās, iekodos zemenē, bet tur (!) tārps… precīzāk tārpi, vairākās vietās! Liels mans izbrīns, jo nekad līdz šim ne vietējās, ne ievestās zemenēs neesmu manījusi tārpus! Interesanti, kā zemenēs radās tārpi? Tiesa gan tārpi bija tikai tai vienā zemenē, pašā pirmajā, kuru paņēmu. Pārējās tikai aplūkoju vizuāli. Ar cieņu Ilva!

Šis tiešām ir kas nedzirdēts – tārpi zemenēs! Kā tas iespējams? Raidījums Bez Tabu vaicāja speciālistei Mārītei Gailītei!

Raidījums Bez Tabu sazvanījās arī ar PVD pārstāvjiem, un, lūk, ko viņi teica:

Bojātus pārtikas produktus (tostarp tārpainus) tirgot nedrīkst. Cilvēks var pieteikt sūdzību un PVD veiks pārbaudi. Pircējs, uzrādot čeku, var apmainīt bojāto produktu pret citu vai saņemt atpakaļ naudu.

Kas šie ir par tārpiem? Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl