Talsos Swedbank bankomāts izdod bojātu banknoti – apmainīt to var tikai Rīgā!

Komentāri

Vērīgākie raidījuma Bez Tabu skatītāji noteikti pārraides mājas lapā ir pamanījuši sadaļu Sūdzību dēlis! Tā ir vieta, kurā jums ir iespēja iesūtīt ziņu par kādu problēmu un brīdināt citus! Šoreiz raidījumam ir atsūtīta ziņa no Talsu puses!

Labvakar! Izņemot naudu no Swedbank automāta Talsos, man tika izdota bojāta banknote! Aizgāju uz bankas filiāli, viņi nejūtas par to atbildīgi, jābrauc uz Rīgu Latvijas Bankā mainīt naudu! Cik tad man tas desmitnieks izmaksās? Kurš tad var garantēt, ka kādam neizdos visas banknotes bojātas? Nepatīkama situācija … Kā man rīkoties? Ar cieņu, Gita!

Rodas jautājums – cik tad beigās no 10 eiro paliks pāri, ja cilvēkam ir jādodas uz Rīgu, lai banknoti apmainītu. Ceļa izdevumi un patērētais laiks. Vai tā ir normāla prakse? Raidījums Bez Tabu sazinājās ar Swedbank pārstāvi!

Latvijas bankas pārstāvis Jānis Silakalns skaidro, ka, protams, šo banknoti bankā apmainīs, bet, lai nebūtu jātērē nauda ceļā no Talsiem uz Rīgu, ir iespēja pārsūtīt to Latvijas bankai pa pastu! Vienīgais protams pastāv risks, ka šī aploksne pa ceļam var nozust, bet, ja tomēr izmantojat šo iespēju un sūtat banknoti pa pastu – obligāti norādiet savu konta numuru, lai jums naudiņu var atskaitīt atpakaļ! Pievienojiet arī nelielu aprakstu, kā pie banknotes tikāt, vai kādas situācijas rezultātā tā tika bojāta! Un tad jau jums tuvāko divu nedēļu laikā atskaitīs to atpakaļ!

Video

Lasi vēl