Tā vietā, lai brīdinātu par jaunu ceļazīmi, bērnudārznieku vecāki tiek sodīti

5 komentāri

Maza, dienas laikā klusa ieliņa Valdlaučos, kuru dienas laikā izmanto daudzi autovadītāji, kuri mēģina apbraukt sastrēgumu. Līdz šim tas bija izdarāms, bet pēkšņi uz ielas parādījusies zīme, kas aizliedz automašīnu kustību. 

Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka uzreiz pēc zīmes parādīšanās konkrētajā vietā sākusi patrulēt policija, kas sodījusi nevienu vien autovadītāju, kurš pa ierasto ceļu, centies apbraukt sastrēgumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Tāpat iedzīvotāji nav mierā, ka iepriekš nav tikuši informēti par to, ka šāda zīme tiks uzstādīta.

Video

TOP komentāri

 • Valdlauči - rīts
  +1 +1 0

  Valdlauči - rīts

  https://youtu.be/ea9bwiGOl6M
  Šajā video ir Valdlauču rīts pirms zīmes...
  Par 1 minūtes garo video Jūz ieraudzīsiet 16 mašīnas un māti ar bēnu. Tāds ir mūsu ceļš līdz bērnudārzam.
  Jūs vēlētos pateikt, ka par 1 minūti izbrauca viena vesela bērnudārza grupiņa? Non-stopā?
  Kad vietējie iedzīvotāji brīdināja par šo zīmi autobraucējus, viņi parasti apstājās, parasti teica, ka viņiem vienalga un brauca tālāk zem zīmes.
  Un paldies autobraucēji, ka redzot, ka es filmēju uz ceļa vidus, Jūs vismaz piebremzējāt... Manā vietā varētu būt bērns. Un ja tas būtu Jūsu bērns, ko Jūs darītu?
  Visi autovadītāji var mierīgi izbraukt uz šosejas pirms zīmes... bet vai tiešam 5 metri uz priekšu palīdzēs atbraukt ātrāk?
 • vietējais
  +1 +1 0

  vietējais

  Nav ko viņus aizstāvēt. Es savu bērnu nevaru uz bērnudārzu normāli aizvest, jo jāizvairās no šiem sastrēgumu apbraucējiem, no kuriem 90% nezin vai negrib zināt ar kādu ātrumu ir jāparvietojās dzīvojamā zonā. Pats personīgi kādiem 10 autobraucējiem jau norādīju uz šo zīmi. apgriezās tikai !!! 2!!! tā kā paši vien vainīgi
 • Nu re
  0 0 0

  Nu re

  Nekas citāds-tā pat ūjināšana, tas pats lagzdiņžests un tie paši ķirurgi vien ir. Ja priekšnieks mērglis, tad padotie tādi pat. Sabiedrība slima.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl