“Tā ir mana mamma!” – pārliecināts dēls, ieraugot Lielās Talkas dienā atrasto, mirstīgo atlieku fotogrāfijas

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

5 komentāri

Vācot atkritumus Lielās talkas dienā Ogrē, mežā talcinieki uzgāja cilvēka līķi sadalīšanas stadijā. Ogres iedzīvotājs Ruslans raidījumam “Bez Tabu” ziņo, ka tas esot viņa mammas līķis. Vīrietis par to pārliecināts.

Mamma pazudusi kopš pagājušā gada 21. novembra un bija meklēšanā kā bezvēsts pazudusī.

Par līķi Ruslans uzzinājis nejauši, vien astoņas dienas pēc tam, kad tas atrasts. Redzējis bildi, kas tapusi Lielās talkas dienā. Pēc apģērba un mantām uzreiz sapratis, ka tās ir viņa mammas mirstīgās atliekas. Bildi publiski gan nedrīkstot rādīt.

“Bez Tabu” žurnālisti sazinājās ar cilvēku, kurš talkas dienā nofotografējis līķi. Viņš apstiprināja, ka Ruslanam bildi rādījis un tajā ir redzams, kāds apģērbs bijis mirušajai personai, kāda cepure, kāda jaka un tas izskatoties pēc sievietes apģērba. Seja gan neesot bijusi redzama.

Ruslans rāda vietu, kur līķis atrasts un parāda, kādā pozu, kādā atradies.  Turpat bijuši arī maisi ar viņa mammas mantām. Sievietei bijusi tieksme to visu ņemt līdzi.

Ruslans pamanījis, ka viņa mammas fotogrāfija Ogres policijas ēkā noņemta no bezvēsts pazudušo stenda. Vīrietis pārliecināts, tātad policisti zinot, ka atrasts viņa mammas līķis, tāpēc sievieti vairs nemeklējot.

Ogres Valsts policistiem  par Lielās talkas baiso atradumu ir daudz jautājumu, taču nesteidz apstiprināt, ka tas ir Ruslana mammas līķis. Kad būs DNS ekspertīzes rezultāts, tad būšot gatavi apstiprināt vai noliegt. Tas varot būt pat pēc trim mēnešiem. Pašlaik izmeklēšana turpinoties.

Foto