3 komentāri

Jo straujāk tuvojas gadumija, jo straujāk visās malās tiek veikti atskati par to, kā ir pagājis šis, 2015., gads, un izteiktas prognozes, kā mūsu dzīve mainīsies jaunajā gadā. Nākamais stāsts arī būs par pārmaiņām. 2016. gads iezīmējas ar vairākām izmaiņām, tostarp ceļu satiksmes noteikumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vislielākās pārmaiņas gaidāmas ceļu satiksmes noteikumos, kuri attiecināmi uz velosipēdistiem. Turpmāk uz brauktuves, kur ierīkota infrastruktūra, kas paredzēta velosipēdistiem, tad pārvietoties drīkst tikai pa to. Gadījumā, ja šādas infrastruktūras nav, tad riteņbraucējs var braukt pa brauktuvi.

Foto

Braukšana pa ietvi turpmāk būs ierobežota, gadījumos, ja uz brauktuves ir apgrūtināta braukšana, velosipēdists drīkst pārvietoties pa ietvi.

Tāpat velosipēdisti drīkstēs pārvietoties pa sabiedriskajam transportam paredzētajām joslām.

Izmaiņas ceļu satiksmes noteikumos skars ne tikai velosipēdistus, bet arī autovadītājus. Viena no izmaiņām attiecināma uz auto stāvēšanu. Turpmāk automašīnu stāvēšanai varēs novietot 10 metrus no krustojuma, pašreizējo piecu metru vietā.

Vairāk par izmaiņām ceļu satiksmes noteikumos skaties Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl