40 komentāri

Barības vada slimība, kas izraisījusi mokošu mājdzīvnieku nāvi… Ar šādu situāciju saskārusies kāda ģimene, kuras aizdomas par slimības cēloni krīt uz pašmājās ražotu suņu barību.

Ģimenes pārdzīvojumi par savu mājdzīvnieku nāvi ir grūti aptverami – bērni joprojām vaicā, kur palikuši sunīši un vai iespējams, ka mīluļi kādreiz atgriezīsies. Viņu mammai, stāstot par dzīvnieku mocībām, acīs sariešas asaras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, ka cēlonis suņu nāvei ir bijusi barības vada paplašināšanās. Aizvedot mīluļus pie veterinārārsta, atklājusies sakritība arī ar citiem pacientiem, kuri vērsušies ar līdzīgām problēmām. Gandrīz visi ir ēduši Latvijā ražoto suņu barību Dogo…

Foto

Video

TOP komentāri

 • Elza.
  +8 +8 0

  Elza.

  Vai ir veiktas suņiem sekcijas un 100%pierādītš,ka tieši no šīs barības???
  Vai šis ir kārtējais bla,bla,bla???
 • marta
  +7 +7 0

  marta

  Piekrītu ELZAI.Kārtējais bla,bla,bla.Mani trīs suņi ēd gadiem ilgi DOGO.Nekādu problēmu nav bijis. "smalkie" suņi jābaro ar "smalko" barību.Vetklīnikas un specializētie veikali pārpildītas ar ievesto suņu barību,slikti pērk,tāpēc jāizdomā kāda pasaciņa kā vietējo "apcūkāt."
 • forsteri.lv
  +5 +5 0

  forsteri.lv

  Iespējams, ka Dogo barības graudi ir lielāka izmēra, nekā tiem vajadzētu būt, taču tas nav iemesls. Iemesls ir cilvēku slinkums un neziņa. Pirms sausās barības lietošanas, jebkura ražotāja produktu, ir jāaplej ar ūdeni, vismaz pusstundu pirms barošanas. Astoņus gadus barojam savus suņus (vidēji 30 suņi) ar sauso barību - Dogo, un nekādas problēmas, slimības nav bijušas un novērotas. Ja nav ticamības mūsu teiktajam, tad atbrauciet un pārliecinieties - forsteri.lv.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl