Sūdzību dēlis: Zobārstniecība Talsos – 9 iestādes, bet nekur nepieņem

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

12 komentāri
Zobārstniecība Talsos – 9 iestādes, bet nekur nepieņem
ILUSTRATĪVS ATTĒLS / PIXABAY.COM

“Talsos ir deviņi zobārstniecības kabineti, bet – ja cilvēkam sāp zobs, tad nav kur iet, jo visi atsaka un sūta uz Rīgu. Bet – ko darīt, ja cilvēks netiek uz Rīgu un sāpes ir ilgstošas,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Agnese.

“Iet pie zobārsta kabineta un tur atslēgties… Kā tas var tā būt, ka deviņās iestādes nekur nepieņem? Tā ir zobārsta nevēlēšanās vai nekompetence, jo var un māk tikai izraut, bet – ne sataisīt zobu. Šāds jautājums Talsu iedzīvotājiem radies jau sen. Kā tas ir iespējams…”