Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Ventspilī veikalu tīklā “TOP!” tiek tirgots enerģijas dzēriens kā limonāde, un turklāt bērniem, kam nav 18!

“Labdien! Rakstu Jums, jo mani šokēja enerģijas dzēriens, kas tiek tirgots kā limonāde un tiek tirgots bērniem, kam nav 18 gadu. Dzēriens tiek tirgots Ventspilī veikalu tīklā TOPS. Ir veikali, kur tas ir novietots enerģijas dzērienu plauktā, bet ir veikali, kuros to redzēju pie limonādēm.

Izpētot skārdeni, nekur neredzēju uzrakstu, ka tas ir enerģijas dzēriens, bet uz cenu etiķetes parādās nosaukums ENERĢIJAS DZĒRIENS. Kā mamma un kā skolotāja, esmu neizpratnē par šo dzērienu. Ja tas tiek novietots pie limonādēm, tad kāpēc uz cenu etiķetes ir uzraksts ENERĢIJAS DZĒRIENS?

Ja tas ir enerģijas dzēriens, tad kāpēc to tirgo mazgadīgiem bērniem. Ja tas ir enerģijas dzēriens, tad kāpēc tas tiek novietots pie limonādēm? Vai tas ir kārtējais mārketinga triks, kad ražotājs dzērienam pievieno mazāk to vielu, lai dzēriens neskaitītos ENERĢIJAS DZĒRIENS?

Bet vislielākais satraukums ir par mūsu bērnu veselību. Tātad bērni no mazām dienām nopērkot šo dzērienu tāpat uzņem nelielu devu enerģijas dzēriena aktīvās vielas. Un tie jau ir pirmie soļi kā bērnus pieradināt pie enerģijas dzērieniem un bojātu veselību.

DĀRGIE VECĀKI, VECVECĀKI, SKOLOTĀJI. Esat modri un runājiet ar saviem bērniem un skolēniem par gāzēto dzērienu veselīgumu.”

Iesūtīja: Inita

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Krievs
  +4 +4 0

  Krievs

  Saskaņā ar informāciju Saku alus mājas lapā šai dzērinā nav stimulatori - tas ir tikai cukurūdens rozā buņdžā
 • ...
  +2 +2 0

  ...

  Es nevaru ar šito tumsonību - kopš kura laika enerģijas dzērieni ir pārdodami tikai no 18 gadu vecuma? Būru labāk skatījušies līdzi nopietnām lietām, audzinājuši par sevi pārliecinātus bērnus un skatījušies kādi skolotāji māca jūsu bērnus (sūdzības autore ir labs piemērs) nevis dziedājuši pakaļ katram jaunajam vecāku biedēšanas trendam. Moš arī bērnus nevakcinējat vairs?
 • ja kas
  +2 +2 0

  ja kas

  kārtējā padomju sūdzmaņbībele , lasīt neprot ,bet citus māca! tipiska učene!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl