Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveiki. Pēc ilgiem laikiem pagājušajā nedēļā pirmo reizi apmeklēju zobārstu “Dr. Millers zobārstniecībā”! Pēc šā zobārsta apmeklējuma man pastāvīgi jādzer pretsāpju līdzekļi neizturamo sāpju dēļ!

Vai tiešām, ja ej pie zobārsta, tev nepienākas kvalitatīvs darbs un cieņa pret tevi?!

Iesaku, ka esmu tas, kurš ļoti kopj savus zobus, bet tik un tā. Biju par šīm sāpēm teicis zobārstei, bet viņa atbildēja: “Ja sāp, iedzer “Ibumetin'”.

Neskaitot, ka šīs sāpes, zobārste mana apmeklējuma laikā, runājot ar kolēģi, izteicās ļauni par mani krievu valodā.

Vai tiešām, ja ej pie zobārsta par valsts apmaksātu programmu, tev nepienākas kvalitatīvs darbs un cieņa pret tevi?!”

Iesūtīja: Vilis

6 komentāri

6 komentāri

 • Zobārste
 • ???

  ???

  Nav zobaarstam tad jaastraadaa valsts apmaksaataa iestaadee.Un nav teikts ja attieksme buus laba ka taada buus arii kvalitaate,Mums mazpilseetaa ir valsts un privaatais,pie valsts garas rindas,gaaju pie privaataa,samaksaajot lielu naudu peec gada visas plombes bija araa,tas manaa pusmuuzaa notika pirmo reizi.
 • Iesaku

  Iesaku

  Ejiet uz privatu zobatstniecibu, bus dargak, bet atbilstosa attieksme!
 • ome

  ome

  Un ko tas mainiitu ka suudzeetos zobaarstu kliinikaa,krievu zobaarsts tuuliit breeks ka tas ir fasisms.Jau pietika ka dzemdiibu namaa dod sapeleejusu maizi,maasinas nezina latviesu valodu un aktieris Pleepis 9 stundas noveeroja kas notiek Stradinos.Dzemdiibu namaa viss normaali un Stradinos arii viss kaartiibaa.Tikai viens bet, muus tas neskar kameer nesaskaramies pasi vai muusu tuvinieki.Es Juus labpraat pasuutiisu vienu maaju taalaak ,ja Juus veersiisieties pie manis ar man nepienemamu valodu.Un tas ir paarkaapums apspriest slimnieka valodas speejas,starp citu UK slimnieka apmekleejums pie zobaarsta tiek ierakstiits.tas noder 3 meenesu garantijai,UK zobaarsts nav daargaaks par Latvijas un ja zobaarsts buus kluudijies vins par to atbildees peec pilnas programmas.
 • Kate

  Kate

  Par ko ir šī sūdzība un kāpēc tā ir Bez Tabu un nevis zobārstniecības klīnikā?
  • !

   !

   Tapec, ka Bez Tabu TIESAM atrisina daudzas lietas labaak nekaa policijaa, aatrajos vai tiesaa... :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!