Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveiki. Vēlējos padalīties ar mūsu pieredzi. Bērnam ir 5 gadi, oktobrī paliek 6 gadi. Esam ar bērnu bijuši pie visādiem zobārstiem, bet problēma ir tāda, ka viņš nevar vaļā mutīti.

Vai tiešām bērnam, kuram ir 5 gadi, jācieš zobu sāpes, ja nav iespējams tik ātri dabūt tādu naudu?

Aizbraucām uz Rīgas Stomatoloģijas institūtu pie dežurējošā ārsta, kur arī nevēlējās attaisīt mutīti un teica, ka bez narkozes zobus nevarēs salabot, bet, ja grib ātrāk un nevar gaidīt valsts atmaksāto narkozi, jāmaksā 18,50 eiro narkoze plus vēl zobu labošana!

Tas man aptuveni izmaksā kādi 220 eiro, bet pašlaik tas nav iespējams. Gadu arī gaidīt nav iespēja, lai tiktu bez maksas.

Vai tiešam bērnam, kam ir 5 gadi, jācieš sāpes, ja nav iespējams tik ātri dabūt tādu summu? Un vēl pacēla toni gan pret bērnu, gan pret pavadoni, kas veda bērnu pie zobārsta.”

Iesūtīja: Līga

23 komentāri

23 komentāri

 • velējos palikt anonīms

  velējos palikt anonīms

  Lai jau mammīte maksā par nevēlēās attaisīt mutīti un citām kaprīzēm. Būtu zinājusi cenu gan jau attaisītu mutīti....
 • keita

  keita

  Nu tā jau ir vecāku un bērna problēma, ka never vaļā muti, liekat lai ver, runājiet mājās, 5 gadi, liels bērns. Agrāk zobus laboja bez narkozes neviens nav nomiris, ekstras grib par velti. Pieaugušajiem vispār nav iespējams zobus par velti salabot, ne ar ne bez narkozes.
 • Laura Viduskalna

  Laura Viduskalna

  Arprāts.
  Sieviete sūdzās par izmaksām. Es pieaudzis cilveks pēc "stomotologijas instituta" zobu devos raut laukā tikai ar kopējo narkozi..
  Nekur nav pieminēts ka berns never muti vaļā, bet daudziem pieaugušajiem ir panika kad urbj, jus nezinat berna ne veselibas stavokli ne psihisko stavokli, lai visi tik gudri runātu!!!.
  Cerams ka Jums nevienam tas nebūs japiedzīvo.
  Un atceraties berns ir berns NEVIS mazs pieaudzis cilvēks kuram nav bail un var paciest sāpes!!!!!!!!
  • Jānis Albertiņš

   Jānis Albertiņš

   Ar bērnu ir iespējams sarunāt. Dažreiz meitenēm pietiek piesolīt rozā plombi, lai bez ierunām paciestu mazo špricīti.

   Un tad, ja bērnam ir psiholoģiska rakstura problēmas, tad tās ir jārisina pie psihoterapeita, nevis zobārsta. Ja valsts apmaksāta narkoze ir injekcija, tad injekcija un viss. Ja tev vajadzīgs kaut kas "extra", tad arī maksā.
 • ...

  ...

  Nu labāk nesūdzētos, narkozei cena nokritusies! Mēs par narkozi maksājām stomatoloğijas institūtā ap 60 eiro un 3 gadīgam bērnam, bet nu tur nebija zobu labošana, bet gan mēles operācija!
 • Rodzers Vasilevskis
  • Dace Alekseičika

   Dace Alekseičika

   Kāds sakars valstij ar to,ka bērns ne par ko never vaļā mutīti? 😂
  • Rodzers Vasilevskis
 • Bàc

  Bàc

  nu ar to bija jārēķinās, ja bērns never vaļā muti , tur jau vecāku uzdevums nav izpildīts, ar bērnu jārunā, jārunā un vēlreiz jārunā, ja neprot izskaidrot, kāpēc zobi jākopj un regulāri jāiet pie zobu ārsta, tad jāver maks plaši vaļā...Nez kā zobus tīra, vai arī never muti vaļā? Nožēlojami, pati ar sīci nerunā, domā ka dakteris to darīs stundām
 • Vilnis Priede

  Vilnis Priede

  Šausmas,lasu komentārus un saprotu...........................................................................esmu nonācis ellē,kur rullē cietsirdīgi sātana pakalpiņi......................kuru bērnība pagājusi ellē aiz piķa katla...........
 • Jānis Albertiņš

  Jānis Albertiņš

  Ak tu šausmas... nu tad lai gaida tas bērns, līdz kāds zobs sāks sāpēt, tad gan jau mutīti atvērs. Ja līdz tam vecāki nebūs iemācījuši elementāru paklausību.
 • Kaspars Dombrovskis
 • Violeta Anspoka

  Violeta Anspoka

  Ar piecgadnieku var vissu sarunāt! Vajag tikai runāt! Kur problēma!? Nu ja vecāki netiek galā un nemāk sarunāt,tad paši vainīgi! Tad lai maksā ragā! Nesaskatu problēmu par ko jāsūdzas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!