Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

23 komentāri
Vai tiešām bērnam, kuram ir 5 gadi, jācieš zobu sāpes, ja nav iespējams tik ātri dabūt tādu naudu?

“Sveiki. Vēlējos padalīties ar mūsu pieredzi. Bērnam ir 5 gadi, oktobrī paliek 6 gadi. Esam ar bērnu bijuši pie visādiem zobārstiem, bet problēma ir tāda, ka viņš nevar vaļā mutīti.

Aizbraucām uz Rīgas Stomatoloģijas institūtu pie dežurējošā ārsta, kur arī nevēlējās attaisīt mutīti un teica, ka bez narkozes zobus nevarēs salabot, bet, ja grib ātrāk un nevar gaidīt valsts atmaksāto narkozi, jāmaksā 18,50 eiro narkoze plus vēl zobu labošana!

Tas man aptuveni izmaksā kādi 220 eiro, bet pašlaik tas nav iespējams. Gadu arī gaidīt nav iespēja, lai tiktu bez maksas.

Vai tiešam bērnam, kam ir 5 gadi, jācieš sāpes, ja nav iespējams tik ātri dabūt tādu summu? Un vēl pacēla toni gan pret bērnu, gan pret pavadoni, kas veda bērnu pie zobārsta.”

Iesūtīja: Līga

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Dace Alekseičika
  +14 +10 -4

  Dace Alekseičika

  Nu, bet ārstam nav laika visu dienu lūgties,lai bērns atver mutīti.
 • Violeta Anspoka

  Violeta Anspoka

  Ar piecgadnieku var vissu sarunāt! Vajag tikai runāt! Kur problēma!? Nu ja vecāki netiek galā un nemāk sarunāt,tad paši vainīgi! Tad lai maksā ragā! Nesaskatu problēmu par ko jāsūdzas...
 • Zobs

  Zobs

  Nē, bērnam, kuram ir 5 gadi nebūtu jācieš sāpes, jo normāli viņam nevajadzētu būt caurumiem zobos! Tīriet zobus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl