Sūdzību dēlis: Vai tas ir normāli, ka bērnu nevar pieņemt ar zobu sāpēm?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Vai tas ir normāli, ka bērnu nevar pieņemt ar zobu sāpēm?

“Labdien! Mums Latvijā saprotu, ka drīz beigsies kvotas arī bērniem, jo man bērnam sāpēja zobiņš, bet Jelgavā nekur nevarēja tikt! Zvanot uz Stradiņu Universitātes Stomatoloģijas centru, man pateica, ka var paņemt 7.45 no rīta! Tad ir jautājums: vai tas ir normāli, ka bērnu nevar paņemt ar sāpēm zobos, ka tiešām mums Veselības ministrijā par to nedomā un uzskata, ka bērniem par visu tagad ir jāmaksā, lai tiktu pie ārstiem?”

Iesūtīja: Inga

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Es
  +1 +1 0

  Es

  Tāpēc ka ārsti kuri specializējas uz bērniem ir maz, pats saskāros ar līdzīgu problēmu, vienīgi pārsteidza ka Stradiņos par nav bērniem atbalsta... bet iedeva kontaktus no Jelgavas privāto klīniku... Bērnam 4 plombas bija ar valsts atbalstu , jēga pēc 2 nedēļām izkrita, tagad labāk samaksāju privātajā, bet plombas turas... nerunājot par attieksmi
 • Vikija Daščinska
  +1 +1 0

  Vikija Daščinska

  Piekrītu visam, kas rakstīts . Arī mes mocamies ar sapīti zobiņam . Bet visur atbilde , NĒ mēs neņemam jaunus pacientus , vai mums nav liguma . Un saka lai Zvanam uz Veselības ministriju . Varētu padomāt, ka mums kautko tas dos. Nedomāju, ka Jelgavā tā varetu būt. Bet vīlos .
 • suns
  0 0 0

  suns

  Jelgavā vairs nav valsts zobārsta! Bija ļoti laba bērnu pol., bet nu- nezinu, kur lai iet!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl