Sūdzību dēlis: Tukuma 3. pamatskola brūk un jūk – bērni un skolotāji pakļauti riskam ciest iespējamā traģēdijā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Tukuma 3. pamatskola brūk un jūk – bērni un skolotāji pakļauti riskam ciest iespējamā traģēdijā!

“Labdien. Mācos Tukuma 3. pamatskolā. Māc šaubas par skolas sienām. Tukuma 3. pamatskolā kritiska situācija – bērni un skolotāji, kā arī pārējie darbinieki tiek pakļauti ļoti lielam riskam ciest pavisam iespējamā traģēdijā, kas tuvojas straujiem soļiem, bet par kuru skolas vadība vēlas klusēt un neko nedarīt.

Skolas teritorijā pašlaik notiek būvdarbi – jaunas sporta halles būvniecība, kas ne tikai sagādā traucējumus bērniem mācīties un skolotājiem vadīt stundas, bet arī rada nopietnas kaites skolas ēkai.

Pavisam nesen blakus skolas ārsienai stāvošo kalnu nolīdzināja līdz ar zemi (izraka), un tagad skolas ēka, pateicoties tam, ka vairs nav kalna, sāk liekties uz to pusi, jo kalns arī atbalstīja skolas sienu.

Tagad pusē skolas sienas parādījušās vairākas ļoti liela izmēra plaisas. Tās iet gar skolas sienām un grīdu, kas katru dienu dienu kļūst arvien lielākas un lielākas. Skolas grīda sāk dalīt skolu uz divām pusēm.”

Iesūtīja: Ramona

Foto