Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Rīgas 1. slimnīcā sniegtie pakalpojumi – rezultātā nācās samaksāt par pilnīgi neko!
Zane Bitere / LETA

“Labdien! Rakstu sakarā ar Rīgas 1. slimnīcu SIA poliklīnika “Šarlotes” sniegtajiem pakalpojumiem. Es biju aizgājis pie zobu higiēnista, kur tika konstatēts caurums zobā. Higiēnists ieteica, lai dodos uz reģistratūru veikt pierakstu uz zobu labošanu.

Pierakstījos, aizgāju, bet zobārsts nevienu caurumu man nekonstatēja. Lai zobārsts pilnībā pārliecinātos par zobu stāvokli, nosūtīja mani, lai veicu rentgenu.

Pēc rentgena netika konstatēts neviens zobu caurums. Rezultātā nācās samaksāt kopā 11.00 EUR par pilnīgi neko.

Kā es kā ne zobārsts varu zināt, vai man ticēt vai nē profesionāļiem?”

Iesūtīja: Kristaps

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Agnese Cenoura Bremmane
    +3 +3 0

    Agnese Cenoura Bremmane

    Nu nezinu, varbūt labāk, ka izmeklē uz aizdomu pamata, bet neko neatrod, nekā neizmeklē un pēc tam jāglābj katastrofa, jo tomēr kaut kas ir bijis?
  • SIA Rīgas 1. slimnīca

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl