Sūdzību dēlis: Pīpētava Rīgas zoodārzā pašā nepiemērotākajā vietā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Pīpētava Rīgas zoodārzā pašā nepiemērotākajā vietā!
pixabay.com

“Labdien. Brīvdienās ar bērniem bijām Rīgas zoodārzā; liels pārsteigums, ka pie publiskajām labierīcībām ir iekārtota publiskā smēķētava, pie pašas sieviešu ieejas. Uzlikta zīme ar cigareti uz zaļa fona. Publiskās vietās smēķēt aizliegts, kur nu vēl nepilngadīgu bērnu klātbūtnē. Tur bija gan grūtnieces, gan mazi bērni, kādēļ mums, kas izvēlas nesmēķēt, ir jāpielāgojas šo atkarīgo vajadzībām. Kur nu vēl vietā, kur mammas ar maziem bērniem noteikti ieies. Ja arī ir šāda vajadzība pēc šīs smēķētavas, tad būtu jābūt brīdinājuma zīmēm, ka tur tāda ir un es varētu šo vietu apiet,” sūdzas Anita.

“Ne visai glīti ir skatīties, kā mammas apmierina savu atkarību un viņu mazā atvase sēž blakus un gaida, kad nu tā beigs. Publiskām vietām būtu jāveicina bērnu tiesības uz veselīgu dzīvesveidu, nevis jānoliek goda vietā. Tur būtu jābūt zīmēm smēķēt aizliegts, apkārt bērni, nevis smēķējiet droši, gan izdzīvos.”