Sūdzību dēlis: Par zālēm, kas atšķiras no iepakojumā vajadzīgajām! Ko tagad darīt?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Par zālēm, kas atšķiras no iepakojumā vajadzīgajām! Ko tagad darīt?

“Labdien!! Es to vairāk varētu raksturot kā brīdinājumu, ka būsim uzmanīgi! Man ir regulāri jālieto zāles, kas regulē asins spiedienu!

Šorīt cenšos izkratīt pēdējās divas tabletes no bundžiņas, un šīs nu nekādi laukā nav dabūjamas! Ņemu nazi un atgriežu to tabletes izkrišanas vietu lielāku, un, kā domājat, … tās divas reizes lielākas par tām, kas bija un ir arī nākamā iepakojumā.

Ko tagad darīt? Protams, tās nelietošu, bet tas arī sanāks, ka divas dienas būšu bez zālēm, kas jālieto obligāti. Bet vai tās abas tabletes maz ir pareizās zāles?

Un kā tagad bez bailēm pirkt un lietot zāles?! Rakstu to vien, lai cilvēki ļoti uzmanīgi apskata zāles, apskatiet, vai neatšķiras krāsā…, lielumā!

Manas tabletes saucās “NOLITERAXS” un ražotājs vai pildītajs … varbūt izplatītājs ir “SERVER”.”

Iesūtīja: Ērika

Foto