Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Nocenotas preces ir saprotama lieta, bet iepakot dienu vēlāk, nekā beidzies derīguma termiņš?”

“Maxima” gara darbi Liepājā! Iepakots dienu vēlāk, nekā beidzies derīguma termiņš?

Iesūtīja: Madara

5 komentāri

5 komentāri

 • Anna Korkla

  Anna Korkla

  pat zinu kā tas sanāk ar iepakošanu-no rīta vēl miegaina pārdevēja nenomainīja svaros dienas datumu, jo svari paši pusautomātiskie (vecākie) nenomaina datumu, īstenībā tam būtu jābūt tekošās dienas datumam.
  • Mur

   Mur

   Zinot kā notiek darbs maxima, zinu ka preces tiek nocenotas gan no rītiem, gan pusdienlaikā,gan vakarā. Piemēram salātiem vispār ir noteikums- ilgak par 6 stundam nedrīkst but bļodās. Pēc 6 stundām noraksta
 • baiba

  baiba

  es ar varu ielikt kko smieklīgu pirku kakla karbonādi bet blakus stāv uzraxts maximas izprintēts kad tītara maltā gaļa. man pat ir foto
 • Aija
  • ilona

   ilona

   Ak...cik dziļdomīgi gudrs un faktiem pamatots viedoklis!!!!Gandrīz tikpat vieds kā manam 3 gadīgajam krustbērnam !!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!