Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Liepājas reģionālajā slimnīcā mani nolamāja par to, ka esmu izsaukusi ātro palīdzību!

“Labdien! Rakstu saistībā ar “Liepājas reģionālo slimnīcu”! Šodien savai četrus gadus vecajai meitai izsaucu ātro palīdzību. Mūs aizveda uz slimnīcu un nosēdināja uzgaidāmajā telpā, tad atnāca viena māsiņa it kā aplūkoja un aizgāja.

Tad atnāca pavecāka daktere un, varētu teikt, ka nolamāja mūs, ka izsaucu ātro palīdzību, jo tas, ka mans bērns pārstāja dzirdēt, neesot liela problēma!

Viņiem neesot LORa, kas ko varētu pateikt, un lai meklēju speciālistu pati, ja uzskatu par vajadzīgu. Nepadevos un aizbraucu uz parastu poliklīniku, kur mūs laipni uzņēma un pieņēma bez rindas, jo redzēja, ka bērnam ir problēma…

Mūs ieveda kabinetā, izjautāja mani un atklāja, ka man bērnam ir infekcija abās ausīs. Paldies “Metalurga poliklīnikai”…!”

Iesūtīja: Evija

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Diemžēl
  +5 +3 -2

  Diemžēl

  Man par Liepājas slimnīcu viedoklis dalās.Ir ārsti kas veic savu darbu kā pieklājas.Arī dzemdību nodaļas speciālisti vismaz pagājušo gadu bija ļoti laipni utt.Par to paldies liels.
  Bet,pagājušo gadu vīram traumpunktā netika konstatēts lūzums,nākamā dienā ģimenes ārste pati to konstatēja un neesot sapratusi kāpēc neviens slimnīcā to nepamanīja.Un šogad vēl vienam ģimenes loceklim bija tieši tas pats scenārijs.
  Ir ārsti kas ir tiešām kompetenti,bet ir tādi kas tiešām nav pelnījuši tur strādāt,jo cieš cilvēki un ne reizi vien ir dzirdēts teikums " uz Liepājas slimnīcu būtībā var braukt tikai uz morgu" lai jums veselība!
 • Liena Stepanova
  0 0 0

  Liena Stepanova

  Diemžēl pati nupat saskāros ar līdzīgu situāciju, kad uz savu inciatīvu aizdevos uz Gaiļezera slimnīcas neatliekamās palīdzības nodaļu svētku brīvdienās, jo vēlējos lai kāds izklausa un paskatās vai nav bronhīts vai plaušu karsonis, jo bija liels klepus un temperatūra, un nevēlējos gaidīt kamēr tikšu pie ģimenes ārsta. Nosēdēju gandrīz stundu rindā, iegāju pie ārsta, kas īpaši neiedziļinoties mani uzreiz aizsūtīja uz infektoloģijas centru. Zināju ka tāds ir Linezerā, aizbraucu uz turieni, tur viss kā pēc kara izmiris, izstaigāju un neatradu nevienu cilvēku. Beigās atradu kaut kādu apsardzes darbinieku kas pateica ka te sen nekā neesot, un ka infektoloģija tagad ir Gaiļezerā! Bet es jau tiko tur biju un tā mediķe kas mani no neatliekamās aizsūtīja prom, pat nepateica ka infektoloģija ir turpat. Labi, es biju ar mašīnu, a ja būtu jābrauc ar autobusu?? Braukā šurpu turpu pa visu Rīgu, ar temperatūru un iespējamu pneimoniju, un neviens tevi nekur nevēlas pieņemt 😞 Ļoti nožēlojama un neieinteresēta attieksme pret pacientiem. Laikam ja kāds ienāktu neatliekamajā ar norautu roku, to tāpat vēl nosēdinātu rindā un beigās nolamātu ko atvilkies... paldies Juglas medicīnas centram kurš arī dežūrrežīmā strādāja tajā dienā, un es tiku pie antibiotikām un varēju uzsākt ārstēšanos. Bet neatliekamajai Gaiļezerā ieteikums- nu tad pielieciet info pie durvīm kur jāgriežas infekciju slimniekiem, lai nav lieki jātērē laiks gaidot rindā vai braukājot apkārt un meklējot palīdzību.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl