Sūdzību dēlis: Liepājas reģionālajā slimnīcā mani nolamāja par to, ka esmu izsaukusi ātro palīdzību!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Liepājas reģionālajā slimnīcā mani nolamāja par to, ka esmu izsaukusi ātro palīdzību!

“Labdien! Rakstu saistībā ar “Liepājas reģionālo slimnīcu”! Šodien savai četrus gadus vecajai meitai izsaucu ātro palīdzību. Mūs aizveda uz slimnīcu un nosēdināja uzgaidāmajā telpā, tad atnāca viena māsiņa it kā aplūkoja un aizgāja.

Tad atnāca pavecāka daktere un, varētu teikt, ka nolamāja mūs, ka izsaucu ātro palīdzību, jo tas, ka mans bērns pārstāja dzirdēt, neesot liela problēma!

Viņiem neesot LORa, kas ko varētu pateikt, un lai meklēju speciālistu pati, ja uzskatu par vajadzīgu. Nepadevos un aizbraucu uz parastu poliklīniku, kur mūs laipni uzņēma un pieņēma bez rindas, jo redzēja, ka bērnam ir problēma…

Mūs ieveda kabinetā, izjautāja mani un atklāja, ka man bērnam ir infekcija abās ausīs. Paldies “Metalurga poliklīnikai”…!”

Iesūtīja: Evija