Sūdzību dēlis: Kaimiņi smēķētāji!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

32 komentāri
Kaimiņi smēķētāji!
pixabay.com

“Labdien! Dzīvoju daudzdzīvokļu mājas piektajā stāvā. Sākoties karstajam laikam, dzīvoklī temperatūra mēdz sasniegt pat +35 grādus, tāpēc, protams, visu diennakti turam vaļā logus un balkonu. Māja ir paliela, tāpēc ir daudz kaimiņu, arī to, kas smēķē uz balkoniem un pie logiem. Brīvdienās cigarešu smaku telpās jūtu ik pēc 5 – 10 minūtēm. Uztraucos par savu 4 mēnešus veco zīdaini. Ierakstot “Google” meklētājā vārdus ”zīdainis” un ”cigarešu dūmi”, uzdūros terminam “Zīdaiņu pēkšņās nāves sindroms”. Pašreiz esmu panikā, jo logus ciet vērt nevaru, tik augsta temperatūra zīdaiņiem ir bīstama, bet arī atvērtus tos nevaru turēt, jo pastāvīgi jāelpo cigarešu dūmi,” stāsta Bez Tabu skatītāja Daina.

Saprotu, ka savā privātīpašumā var smēķēt kur grib, bet vai tiešām nekas nav darāms arī tad, ja tas apdraud kaimiņu veselību vai pat dzīvību?” satraukta vaicā Daina.