Sūdzību dēlis: Kā slimnīcā var būt roku dezinfektors, kam ir beidzies derīguma termiņš?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kā slimnīcā var būt roku dezinfektors, kam ir beidzies derīguma termiņš?”

Kā slimnīcā var būt roku dezinfektors, kam ir beidzies derīguma termiņš?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Biķernieku slimnīcā, tuberkolozes centrā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Zane.

17 komentāri

17 komentāri

 • Roberts Zevalds
 • Inguna-Laima Balode

  Inguna-Laima Balode

  Varbūt vienkārši viņu atkārtoti uzpilda 🤷🏼‍♀️
 • Sīkā

  Sīkā

  Tāpēc ka šis mazais tilpums tiek uzpildīts atkārtoti kā beidzas dezinfekcijas līdzeklis. Pie sienas nestutēs 5l kannu!
 • Ilze Sila

  Ilze Sila

  Traģēdija vienkārši. Daudx labāk,lai personāls parūpējas par kādu slimnieku,nekā katru dienu iznieko laiku pārbaudot dezinfekcijas līdzekļa derīguma termiņus. Ja kādam būs lemts to bacili saķert,tad saslims tāpat,lai vai nosmērētos no galvas līdz kājām, ar vissvaigāko dezinfekcijas līdzekli
 • Raitis Šukels
 • Vai
 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  Nu tik steri;esam palikusi, kad pat dezinfekcijas lidzeklim petam deriguma terminu :D :D lai to ieliktu soc tiklos. pasiem smiekligi nav?
 • Kristaps Jankovics

  Kristaps Jankovics

  Bez Tabu Ejiet Lūdzams uz Saeimu un tur visu sīki izmeklējiet!!! Tiešām neērti paliek lasot šīs stulbības!!!
 • Sandra Skalberga
 • Akkk

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!