Sūdzību dēlis: Jāmaksā trīs eiro, lai iesēdinātu mammu ar lauztu kāju mašīnā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Bez Tabu skatītājs Jānis ziņo par situāciju, kura, viņaprāt, neesot normāla un atgādina reketu: “Mana mamma salauza kāju vairākās vietās un pēc pāris dienām, kad viņu izrakstīja no Traumatoloģijas slimnīcas Duntes ielā, es viņai braucu pakaļ ar automašīnu. Uzzināju, lai iebrauktu teritorijā pakaļ mammai un iesēdinātu automašīnā par to jāmaksā 3 eiro!”

Jāmaksā trīs eiro, lai iesēdinātu mammu ar lauztu kāju mašīnā!
JĀNIS SALIŅŠ, F64

“Ļoti interesanti! Ko darīt cilvēkiem, kuriem nav liekas naudas? Laikam, ka nest uz muguras ārā no teritorijas!”

2 komentāri

2 komentāri

  • Maija

    Maija

    Bet visa Rīga arvien vairāk kļūst par uzņēmēju biznesa laukumu. Katrā šķirbā stāvvietas par pamatīgu maksu, ja tuvumā ir kāda iestāde, kur cilvēkiem spiesta lieta braukt. Maksas stāvvietas pie medicīnas iestādēm ir absurds. Un īsta ņirgāšanās ir maksa par garderobes izmantošanu "Arēna Rīga". Pat šikākajos teātros virsdrēbes izrādes laikā uzglabā bez papildu maksas. Vēl atliek arī halles tualetei kasi pielikt. Bija taču plāns noteikt maksu par iebraukšanu pilsētas centra daļā. Kāpēc "diskriminē" kājāmgājējus? Viņi tāpat asfaltu deldē. Vismaz pie pārejām vajadzētu iekasēt. . .
  • Harijs Šturms

    Harijs Šturms

    Pēc KEF noskatīšanās, spriežu, labi, ka vispār tika ārā! ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!