Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Iznāk, ka bērns uz slimnīcu ir jāved vai nu uz vecāka A lapas rēķina, vai uz atvaļinājuma rēķina!

“Labdien! Šonedēļ bija nepieciešams aizbraukt uz Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu, neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļu, Juglas ielā 20, ar savu pusaugu meitu, vēdersāpju dēļ.

Kamēr gaidījām rindā, ievēroju pāris interesantas lietas:

 •  bahilas jāpērk tikai pieaugušajiem. Ideja jau ir laba (aizsarglīdzeklis), tomēr efektivitāte ir nosacīta, jo bērnam tās nav jāvelk. Protams, bahilas ir arī maksas prece, kuru var iegādāties turpat uz vietas (ja līdzi ir arī skaidras naudas monētas). Skaidrojums, neapšaubāmi, ir – bērniem medicīnas pakalpojumi ir bez maksas, līdz ar to bahilas nav obligāti jāpērk (loģiski), bet arī slimnīca tās nenodrošina bērniem, savukārt vecākiem tās ir obligāti jāpērk. Jautājums, kur tad paliek bahilu nepieciešamības skaidrojums?
 •  bērnam līdz 15 gadu vecumam ir jābūt vecāku (vai pilnvarotu personu) pavadībā, savukārt B lapa par slima bērna kopšanu tiek noformēta vecākiem līdz bērna 14 gadu vecumam. Iznāk, ka (gadījumā, ja nav vecvecāku vai citu pilnvarotu “palīgu”), bērns uz slimnīcu ir jāved vai nu uz vecāka A lapas rēķina (kur 1.slimības diena netiek apmaksāta) vai uz atvaļinājuma rēķina (pielikumā ir bilde ar slimnīcas informatīvo lapu).

Šādas pārdomas man radās, atrodoties uzgaidāmā telpā. Paldies!”

Iesūtīja: Ivo

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • jelgavniece
  +2 +2 0

  jelgavniece

  mani arī skar tas fakts,kad pilni 14 gadi dēlam un regulāri jābrauc uz BKUS ,bet slimības lapu vairs nedod!
 • Treisija
  0 0 0

  Treisija

  Par cilvēku kurš aizved bērnu uz slimnīcu no 15 gadu vecuma:Der jebkura vecāka uzrakstīta pilnvara,ka māte pilnvaro personu X(tante,mātes vai tēva brālis,ome,opis,mammas draudzene un tā tālāk) aizvest savu dēlu vai meitu uz attiecīgo med.iestādi.Tas tīri no juridiskās puses.Par bahilām:Vienības gatves BKUS uzñemšanā tās par brīvu iedeva gan man,gan manam dēlam.Un vai tad Juglā tagad arī ved ar akūtām sāpēm vēderā?Ja nemaldos,tad tagad gandrīz visus ved uz Vienības gatvi.Bet nu tas tā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl