Sūdzību dēlis: Ģimenes ārsti grib streikot, bet es gribu atpakaļ naudu, ko maksāju par viņiem nodokļos

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Ģimenes ārsti grib streikot, bet es gribu atpakaļ naudu, ko maksāju par viņiem nodokļos

“Labdien! Ģimenes ārsti grib streikot, bet es gribu atpakaļ naudu, ko maksāju par viņiem nodokļos. Manai mātei ir 93 gadi un cienījamā vecuma dēļ viņa neiziet no mājas. Ar ģimenes ārsti bijām apmierināti, līdz mainījām dzīvesvietu uz citu Rīgas rajonu.

Kad mamma pārstāja iziet no mājas, ārste sacīja, ka pie viņas uz mājām neiešot, jo tas ir cits rajons. Tā sauktā “rajona” poliklīnikā sacīja: ejiet paši pie ārstiem un lūdzieties, lai kāds jūsu mammu pieņem.

Cilvēks, pie kura jāiet uz mājām, nevienam nav izdevīgs. Saprotu: viss mainīsies, ja maksāšu no savas kabatas. Tāpēc man ir lūgums pavaicāt Veselības ministrijas birokrātiem, kā viņi man varētu atdod nodokļu naudu, lai man par ārsta pakalpojumiem nebūtu jāmaksā dubultā.”

Iesūtīja: Vilnis

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • laila
  +5 +5 0

  laila

  Mans brālis katru mēnesi maksā soc nodokli ap 300 eiro. Viņu ar ātrajiem aizveda uz slimnīcu (Rīgā) ar aizdomām par infarktu. Viņš nosēdēja uzņemšanā 4 stundas, tajā laikā ļoti raiti uzņēma dažus bomžus, kuriem taisīja kardiogramas un magn rezonanses. Pēc tam viņu izmeklēja, iedeva dažas špricītes un 4 naktī izmeta, lai braucot mājās, neesot kur palikt... Jautājums - vai medicīnas sistēma ir galīgi nojukusi? Brālis ies pie privātiem ārstiem par naudu ārstēties, kāpēc valsts viņam spiež maksāt soc nodokli un draud sagraut viņa biznesu, ja viņš gribēs pats noteikt, kā viņam sevi nodrošināt ar med pakalpojumiem. Un viņš tāds nav vienīgais, ticiet droši.
 • Edijs Mucenieks
 • Ilona Vīnberga
  +1 +1 0

  Ilona Vīnberga

  Vai, vai, vai...tiešām, kur paliek nodokļu nauda? Esmu tik sena, ka atceros tos laikus pirms "brīvvalsts" pasludināšanas... iecirkņa dakteri nāca uz mājām bez jebkādas maksas... ar temperatūru pat nedrīkstēja rādīties poliklīnikā...bija dežūrārsti, kas pieņēma cilvēkus pat līdz 8 vakarā... bērniem bija atsevišķas poliklīnikas, lai nebūtu kontaktā ar slimiem pieaugušajiem un nenoķertu kādu triperkulozi...slimnīcā pat ar lauztu roku gulējām vairākus mēnešus, kamēr ģipsi nenoņēma...smagākos gadījumos iecirkņa ārsti paši sauca ātros...slimnīcā tika uzņemti un aprūpēti arī 93-gadīgi pacienti... sanatorijas, atpūtas nami...medikamenti nopērkami par nopelnīto algu...invalīdu skaits nevairojās ģeometriskā progresijā... Vai "brīvvalsts" kādreiz sasniegs šādu līmeni veselības aprūpē?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl