Sūdzību dēlis: Gaiļezera reģistratūru gandrīz nav iespējams sazvanīt!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Gaiļezera reģistratūru gandrīz nav iespējams sazvanīt!”

Gaiļezera reģistratūru gandrīz nav iespējams sazvanīt!
PIXABAY.COM

“Šodien zvanīju plkst. 12.44 – līnija bija aizņemta, 12.52 – sarunu gaidīju 23 minūtes, 16.32 sarunu gaidīju 38 minūtes, bet tā arī nesagaidīju – atvienojās telefons!”

Iesūtīja: Regīna

18 komentāri

18 komentāri

 • Cik jūs
 • Es

  Es

  Nekad nav bijušas problēmas ar sazvanīšanu. Nekad. Laikam jau man vienmēr visur veicas!!! Nu super!!! Esmu dzimusi veiksmes krekliņā!!! Juhūūū!!!
  • Jana

   Jana

   Nevis veiksmes krekliņā, bet tev ir veselais saprāts. Tu vienk saproti, ka ir jāpagaida cik nu vajaga. Un par sīkumiem nekauc un nesūdzies bez tabu.
 • Жанна Волошина

  Жанна Волошина

  Sen jau var saprast, kā visās tās registraturas ir sadarbība ar telefonu operatoriem! Mēs zvanam, gaidām pa pus stundu un viņi kasa naudu un dalās viens ar otro!
 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  Ta ir daudz kur un paskatas to rekinu par tam gaiditajam minutem....... ohoho man ir bijis
 • Kristina Liepa
 • Maris Zanders
 • Dana Berzina
 • Lelde

  Lelde

  Arī uz e-pierakstiem atbilde jagaida 2vas nedēļas. Ne sazvanīt iespējams,ne arī laicīgi pieteikties pie specialista uz izmeklējumiem.!!! :(
  • Man epastus

   Man epastus

   Vienmēr atbild maksimāli 2vu dienu laikā. Laikam tižļiem tā ir ka visur neveicas. Nabadziņi. Tā jums arī vajaga par jūsu tizlumu???
 • Renars Cirulis
 • Madara Ozolina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!