Sūdzību dēlis: Esmu mazliet šokēta par zobārstiem Jelgavā! Situācija ir dramatiska

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Esmu mazliet šokēta par zobārstiem Jelgavā! Situācija ir dramatiska
Zane Bitere / LETA

“Labdien. Biju mazliet šokēta par Jelgavas zobārstiem! Meklēju zobārstniecību, kur manam bērnam varētu veikt zobu apskati un nepieciešamās manipulācijas, bet jau saskāros ar to, ka visur kvotas ir beigušās, tad atradu zobārstniecību, kur tomēr ir vēl valsts apmaksāts zobārsts!

Pierakstījāmies un pacietīgi gaidījām divus mēnešus. Ieradāmies pie zobārsta ar zobu rentgenu un saku, ka es domāju, ka viņai tas pēdējais zobs ir jārauj ārā, uz ko man viņa atbildēja, ka viņa vispār ar raušanu un zobu ķirurģiju nenodarbojās!

Es atteicu, ka viņai bija jābrīdina mani par pakalpojumiem, kurus viņa veic. Uz ko zobārsts atteica, ka man pašai bija telefoniski jāpaziņo, kādas manipulācijas ir jāveic mana bērna mutē.

Jelgavā ir dramatiska situācija ar nokļūšanu pie bērnu valsts apmaksāta zobārsta.”

Iesūtīja: Dace

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Zieds
  +2 +1 -1

  Zieds

  Purvciema Aurā bērnu ar sāpošu zobu pieņēma par maksu-kvotas beigušās
 • Jelgavai vienalga
  +2 +1 -1

  Jelgavai vienalga

  Jelgavā ar bērnu zobārstniecību ir bardaks. Tie labie laiki, kad Jelgavas bērnu poliklīnikā bija pieejams zobārsts ir beigušies. Diemžēl. Tagad nezinu, ko darīt. Jābrauc uz Rīgu, vai? Saucas bezmaksas medicīna bērniem. Ko darīt daudzbèrnu ģimenēm, kas nevar atļauties ārstēt zobus par maksu?!
 • Lūk,
  0 0 0

  Lūk,

  arī loģisks jautājums - kāmdēļ maksāt par medicīnu nodokļos, ja ejot pie ārsta ir atkal jāmaksā ļoti liela nauda? Tāpēc daudzi izvēlas nemaksāt nodokļus, jo tad vismaz ir saprotams tas maksājums par vizīti pie dr!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!