Sūdzību dēlis: Esmu ļoti sašutusi un vīlusies par Juglas medicīnas centra reģistratūru!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Esmu ļoti sašutusi un vīlusies par Juglas medicīnas centra reģistratūru!

“Labdien! Esmu ļoti sašutusi un vīlusies par Juglas medicīnas centra reģistratūru, zvanu jau 3 dienas un nevaru nevienu sazvanīt, agrāk arī ir bijušas tādas problēmas ar to, ka neviens neceļ klausuli, un, kad vaicāju, kāpēc nevaru nevienu sazvanīt, lai pierakstītos pie ārsta, no jautājuma izvairās.

Šodien zvanīju apmēram 20 reizes, lai pierakstītos pie ģimenes ārsta, bet neviens man nepacēla, un vairākas reizes vienkārši nolika klausuli! Zvanīju es darba laikā, kā bija norādīts internetā, iegāju www.sudzibas.lv un atklāju, ka neesmu vienīgā, kas Juglas medicīnas centra reģistratūru nevar sazvanīt.”

Iesūtīja: Vineta