Sūdzību dēlis: Diskriminācija ar astmu slimojošam bērnam vecuma dēļ! Izrādās, bērns no diviem līdz sešiem gadiem neslimo

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
Diskriminācija ar astmu slimojošam bērnam vecuma dēļ! Izrādās, bērns no diviem līdz sešiem gadiem neslimo
Edijs Pālens / LETA

“Labdien! Vēlos noskaidrot kaut cik attaisnojošu pamatojumu, kāpēc bērnam, kuram ir 4 gadi un diagnoze “vidēji smaga bronhiāla astma”, zāles “Pulmicort” ir jāpērk par pilnu summu, kas ir 40 eiro, kamēr pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma tās tiek daļēji vai pilnīgi kompensētas?

Veselības ministrijā atbildēja, ka tāds ir likums. Jā, palasot kompensējamo medikamentu sarakstu, tiešām tur ir rakstīts, ka šīs zāles kompensē bērniem LĪDZ 2 gadu vecumam, bērniem NO 6 gadu vecuma un pieaugušajiem ar astmas diagnozi.

Rodas jautājums, vai bērns periodā no 2 līdz 6 gadu vecumam neslimo?

P.S. Bērniņš tiek ārstēts un zāles tiek pirktas par pilnu samaksu, tikai liekas netaisnīgi, ka citos vecumos tās daļēji kompensē, bet citos ne.

Ar cieņu

ar astmu slimojoša bērna mamma.”

Iesūtīja: Monta