Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Jo tālāk, jo trakāk! Protams, es saprotu, ka brīvā tirgus apstākļos cenas dažādiem tirgotājiem var atšķirties, bet ne tik kardināli, kā redzams klāt pievienotajā foto, kur cena zālēm ar nosaukumu “Imodium” divās dažādās aptiekās (Rīgā, vienā rajonā) atšķiras tik ļoti… Vai tas maz ir normāli, ka viena un tā pati prece vienā vietā maksā DIVREIZ dārgāk nekā otrā. Runa nav par pārdesmit centiem.”

Cena zālēm divās dažādās aptiekās Rīgā tik ļoti atšķiras… DIVREIZ dārgāk!

Iesūtīja: Kristaps

5 komentāri

5 komentāri

 • Jānis
 • Snorke

  Snorke

  5,39 ir max šī medikamenta pieļaujamā cena! Būtu priecājies,ka Benu aptiekā šis Imodium ir neticami lēts! Nevis sūdzējies! Bet ,vispār, kāpēc jāpērk tik nenormāli dārgs? Aptiekā prasi Stirola Loperamīdu! 12 kapsulas maksā tikai 0,90 euro!
 • Hmm..

  Hmm..

  Kur izmanto tādu medus karti? Tur arī būs tā dārgā aptieka...
 • fff432

  fff432

  Es gan būtu norādījis arī kur ir pirkts, lai uz turieni neietu cilvēki.
  • Es

   Es

   Medus karti pieņem Euroaptiekā
   RIMI karti - BENU aptiekā
   Bet mani novērojumi - Euroaptieka ir lētāka, nekā BENU

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!