Sūdzību dēlis: “Bezmaksas veselības aprūpe bērnam” – kur tā ir? Vai maz ārstiem šādā situācijā ir tiesības atteikties strādāt?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

14 komentāri
“Bezmaksas veselības aprūpe bērnam” – kur tā ir? Vai maz ārstiem šādā situācijā ir tiesības atteikties strādāt?
Zane Bitere / LETA

“Labdien, man ir nelāga sūdzība saistībā ar “bezmaksas veselības aprūpi bērnam līdz 18 gadu vecumam”, jājautā, kur tā ir, kad visvairāk nepieciešama????

Saskārāmies ar pavisam nelāgu situāciju! Manam mazajam dēliņam, kuram ir 3 gadi, ļoti sāpēja zobiņš, vīrs sazvanīja “Sky dream clinic”, kur izskaidroja, ka mazam puisītim ļoti sāp zobiņš, vai varēs salabot, uz kuru saņēmām pozitīvu atbildi un pierakstījāmies uz plkst. 17.30.

Paši esam no Tukuma, tāpēc darba dienu izplānojām tā, lai laikus pagūtu pie ārsta. Ieejot klīnikā, protams, viss ir skaisti, bērnam patīkama atmosfēra.

Protams, mazais puika ārsta krēslā mierīgi nevēlējās sēdēt, daktere ātri ar spogulīti aplūkoja zobus un pateica, ka mutē esot vairāki caurumiņi un ka šo vienu sāpošo nav vērts labot, iedeva klīnikas tālr. nr., kur man bērnu vest uz vispārējo narkozi, jo tikai ar narkozi varēs salabot zobu!

Tas atkal prasa laiku, pulkstenis ir teju jau 18.00 vakarā, ar daktera atteikumu kaut ko labot, es paliku ar bērnu un sāpošu zobu! Ko man darīt situācijā, kad bērnam vairs nelīdz pretsāpju medikamenti un viņš raud???

Patiesībā šī nav vienīgā situācija, kad mazam bērnam tiek atteikta palīdzība akūtā situācijā. Protams, mēs sazinājāmies ar klīniku, kur veic vispārējo narkozi un pierakstījāmies uz gana dārgu pasākumu, šeit runa nav par naudu, bet gan medicīnisko pieejamību, drīzāk jau nepieejamību…

Bērnam no pieraksta zobs veselāks nepaliek… Apzvanīju vairākus zobārstus Rīgā, līdz uzdūrāmies Dr. Jūlijas Katkēvičas zobārstniecībai, daktere mūs pieņēma plkst. 22.00, kur mūsu zobu nācās izraut, jo esot bijis sastrutojis un iekaisis.

Pēc šāda briesmīga vakara, kur bērns tika nomocīts, jājautā, kāpēc man maksāt nodokļus, ja manam bērnam netiek sniegta valsts solītā palīdzība, ja pat akūtās situācijās ir jāstāv vairāku mēnešu garās rindās, un beigu galā tā pat ir jāmaksā milzu nauda, lai atvieglotu bērnu?

Vai maz ārstiem šādā situācijā ir tiesības atteikties strādāt?? Ko darīt, kur vērsties kā vecākam, lai turpmāk nebūtu šādas situācijas? Ticu, ka šāda problēma nav tikai mums.”

Iesūtīja: Maija

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

Lasi vēl

 • Anitra Gulbe
  +10 +10 0

  Anitra Gulbe

  Vai tad mamma savam trīsgadīgajam mazulim zobus nepārtīra,ja šādā vecumā jau zobs jāizrauj?😠Vecāku bezatbildības rezultāts😠
 • Vita Kriškāne
  +9 +9 0

  Vita Kriškāne

  Vecāku bezatbildība!! Ne jau tas zobs pēkšņi sabojājas stundas laikā ar strutu perēkļiem! Paši vecāki netīra zobus bērniem(jo tik mazi paši nevar) un tad kliedz pa soc tīkliem.attopas pārsvarā vakaros, jo tad jūt ka nu jau nāk nakts un nevarēs mierīgi gulēt. Ir bezmaksas zobārstniecība bērniem pieejama. Vajag laikus pierakstīties un vest bērnu 2 reiz gadā uz pārbaudēm un higiēnista-nevis klaigāt visapkārt kad bēda jau pie durvīm. Ar žagaru tādas māmiņas novicot ka maz neliekas!
 • Kristīne Kristīne
  +9 +8 -1

  Kristīne Kristīne

  Vecāki ir atbildīgi par bērnu mutes dobuma veselību, tā ir vecāku nolaidība, ja tik maziem bērniem ir bojāti zobi!!! Tas var tikt traktēts, kā vardarbība pret bērnu, jo līdz zobu sāpēm ir nonācis, jo netika pienācīgi aprūpēts!!! Ar to ir jāsāk!!!! Un ja 3gadniekam pirmā reize zobārstniecībā ir pieredze jau ar sāpēm, nekādas labās atmiņas tās nebūs... nākotnē tas ietekmēs sadarbību ar zobārstniecības speciālistiem, arī par to jādomā!
  Savlaicīgas apskates, vizītes pie zobu higiēnista, vecāku ieinteresētība par sava bērna zobu veselību...ļautu izvairīties no šādām situācijām!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl