Sūdzību dēlis: Bezmaksas medicīna bērniem Latvijā – rindā jāgaida divi gadi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Bezmaksas medicīna bērniem Latvijā – rindā jāgaida divi gadi!

“Labdien. Par bezmaksas medicīnu bērniem. Mēs tikko atgriezāmies uz Latviju no Vācijas, un ļoti nožēloju. Zvanīju uz divām iestādēm, lai dabūtu to, kas bērniem pienākas par velti. Rindā jāgaida divi gadi. Tiesā visi ir jāsūdz, murgs!”

Iesūtīja: Liene

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Jēkabs
  +4 +4 0

  Jēkabs

  Tā jau ir - strādā ārzemēs, tur maksā nodokļus, bet ārstējās te par mūsu samaksātajiem nodokļiem!
  Un galvenais ko uzsver - dzīvoju Vācijā un atgriezos! Tagad visiem atbraucējiem pie kājām jākrīt! Ejat izmantot medicīnas pakalpojumus, kur maksājāt nodokļus!
 • Jānis Ronis
 • Jēkabs
  +1 +1 0

  Jēkabs

  P.s. Tās rindas būtu 2x īsakas, ja visi aizbraucēji te nebrauktu āratēties! Nodzīvo tur gadu, tad atbrauc šeit un vajag visus iespējamos ārstus izstaigāt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!