Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveiki! 5 gadīgam bērnam Bērnu slimnīcā, Vienības gatvē, 8.00 no rīta bija nozīmēta procedūra “PH METRIJA”, jāierodas bija tukšā dūšā, pulkstenis jau bija 11.30, bet ārsts tā arī neieradās! Māsiņas nevarēja pat ārstu sazvanīt, bērnam problēmas ar kuņģi un tik ilgs laiks bez ēšanas nav pieļaujams!

5 gadīgam bērnam “Bērnu slimnīcā” nozīmēta procedūra, bet ārsts tā arī neieradās!

Bērns jau raudāja un sūdzējās par sliktu dūšu, sāpēm vēderā un reiboņiem. Kas tā vispār par attieksmi? Lai tiktu līdz slimnīcai 8.00, bērnu bija jāceļ 5;00 no rīta un visu šo laiku bez ēšanas. Slimnīcā neviens pat nevarēja dot nekādu atbildi, kad veiks procedūru.

Galu galā, man nervi neizturēja, uzrakstīju atteikumu un devāmies mājās, bet procedūra ir ļoti nepieciešama. Interesē, vai šāda attieksme pret maziem bērniem Bērnu slimnīcā ir pieļaujama un vai tas ir normāli?

Turklāt nosūtījums palika slimnīcā, lai tiktu citā vietā uz procedūru atkal ir jāpierakstās pie gastroenterologa un jāgaida pāris mēneši.”

Iesūtīja: Aija

9 komentāri

9 komentāri

 • Dace

  Dace

  nu nu.. daļai māšu vajag pakustināt smadzenes,man nav gan gadījies ka neatnāk bet tracis būtu vietā,meklēt vajag privātos paralēli būs eiro dārgāk tomēr cita attieksme,meitai liela daļa privātie ārsti un super! viss atkarīgs no paša cilvēka
 • Justīne

  Justīne

  Ja manam bērnam procedūra būtu tik łoti nepieciešama, kā minēja raksta autore, tad es NE PAR KĀDU CENU neuzrakstītu atteikumu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vienalga kā, bet gaidītu līdz pēdējam un nosūtījumus neatstātu un palūgtu vai pieprasītu maksimāli tuvākā laikā pietakstīt atkārtoti lai kompensētu šo vizīti!! Raksta autore-Bezatbildīgā Mātīte! Nosēdēt rindā nevar, bet pie datora mulkības rakstīt gan laika pietiek! Cilvēki klūst arvien dzivnieciskāki un jo tālāk jo trakāk! Komunicē tik caur internetiem, telefoniem, presi.. Klātienē problēmas risināt vairs neprotam!
  • Doh

   Doh

   Jums pašai bērns vispār ir? Jo, šķiet, ka nav, un, pat ja ir,tad diezvai esat pati šādā situācijā bijusi. Padomājiet- pamosties agri no rīta un 6 stundas neēst neko, sēdēt sterulās telpās bez rotaļlietam kur jābūt klusam- jūsuprāt, bērns to var izdarīt? Šaubos vai jūs pat to spētu ja,piemēram, uz vizīti dotos bez mobilā telefona kas novērš uzmanību un ļauj pazvanīt kādam draugam bai draudzenei un pačaloties. Bērni ir mazi egoisti, viņi nesaprot ka jauzvedas klusi jo tas traucē citiem ārstiem, viņi nedomā ka arī mammai ir grūti kopa ar viņu gaidīt. Bērns jūt tikai šādā situacijā- gribu ēst, gulēt, dzert, skriet, spēlēties, multenīti, padziedāt, paskatīties grāmatu.... ja bērnam ikdienā uzmanību ilgāk par 30 minūtem noturēt uz vienu lietu ir sarežģīti, tad kur nu vēl 6 stumdas un ar tukšu vēderu. Jēziņ, sieviete, nekļūstiet pati te par dzīvnieku.

   Un kur var risināt klātienē problēmas pat ja slimnīcas personāls neko ne zin, ne ārstu vajadzīgo sazvanīt var
  • ast

   ast

   bet ja bernam ir slims kungis un nau pielaujams neest ilgak par divam stundam,ka maminai vaidzeja reaget?berns ar slimu kungi un asam sapem gaida 6 stundas un arsts neatnak,gaidit kamer bernam klus sliktak un bus nopietnas veselibas problemas vel vairak.????????domaa ko raksti
 • Maija

  Maija

  Zinas izskaneja ,ka hakeri uzlauzusi veselibas sistemas datu bazi ..un tapec ari visa si jezga ir sakusies.Aizmirstas proceduras un operacijas un tt,,t..
  Draudi izskanejusi par pirmdienu...Ta ka ndzivos redzes...
 • Sandra

  Sandra

  Nu nosutijumu vienkarsi bij japanem atpakal.. domaju ka jaiet atpakal un jasaka ka nisutijums palicis bet proceduru neveicaat.. jabut saglabatiem vinjiem.. gadas visadi.. nevajag uzreiz nosodit arstu-ka zinams vinji strada vairakas vietas vienlaicigi un gadas ari kad aizkavejas iepriekseja darba vai mero celu no citam pilsetam.. saprotu ka rekinaties ar to laiku un bernam ir grutak nosedet rindas, bet nevajag tik skali apgalvot to launako nezinot konkretu iemeslu kadel arsts nav ieradies.. visi esam cilveki un visiem var gadities dazadas neveiksmes, nelaimes vai aizkavesanas.. diemzel.. lai bernam veseliba!
 • Ontons
 • ance

  ance

  Tā ir bezatbildība, kur tagad lieliski var atrunāties ar mazām algām un pārslodzi.
 • Lili

  Lili

  Diemžel , Juglas 20 bērnu gaiļezera notiek pilnibā tad pats.Bērns atrodas nodaļā izmeklējumiem , un arī šādi ir planots viens ārsts neatnāk laika , vai vispār neatnāk māsiņas neko nezin zvanas kas notiek. Arī pašas pārbaudes notiek ar stundām ilgi kavēšanos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!