Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 22. janvāris

Austris

Horoskops aunam

Ar dusmu bultām šaudīsies visos iespējamos virzienos, bet tas nemazinās tavu autoritāti vai ietekmi tajās sfērās, kur risināsies laušanās par ietekmi. Zināms, ja esi ieskrējies, grūti apstāties, tomēr nepārvērt savu darbu boksa ringā.

Horoskops vērsim

Lielais uzrāviens, ar kuru uzsāksi dienu, kaut kā ātri vien izplēnēs. Pašam par lielu sarūgtinājumu un aizkaitinājumu, pasīvi vērosi notiekošo. Katra diena nav piemērota sacensības gara demonstrēšanai, tāpēc atslābinies.

Horoskops dvīņiem

Ar mīļotajiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo nesenie notikumi var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mīļāka kopā būšana rīt.

Horoskops vēzim

Sevi vajag palutināt un palaist savus grožus vaļīgāk. Ilgstošais sasprindzinājums var paraut vaļā kādu slikto ieradumu – meklēsi cigareti vai ko grādīgu. Bet atslābināties var arī citādos veidos.

Horoskops lauvai

Sasniegumi tevi var apreibināt. Izbaudi savu mazo triumfu, tikai nezaudē modrību. Tiem, kas aizdomīgi tevi iztaujā, nedod piekļuvi svarīgai informācijai vai profesionālajiem jaunumiem.

Horoskops jaunavai

Varētu būt laba atslodzes diena – ne ķermeņa priekiem, bet gan mentāliem procesiem. Intelektuālā darba intensitāte paņems visus tavus spēkus, tāpēc saliec punktus un komatus, un ar mierīgu sirdi pievērsies dailes jautājumiem.

Horoskops svariem

Sen izdziedātas dziesmas melodija būs kā fona mūzika mēģinot komunicēt arī ar mīļajiem cilvēkiem. Prāts mudinās atcerēties un salīdzināt kā bija, kā ir un kā varētu būt.

Horoskops skorpionam

Vismazāk jau vēlēsies ar kādu dalīties savā pārdzīvojumu pasaulē. Savu emociju sastrēgumu krustvārdu mīklas risināsi tikai par vienu tēmu – par naudiņu, un varbūt nedaudz arī par greizsirdību.

Horoskops strēlniekam

Tevi šodien mocīs sirdsapziņas pārmetumi, ka varēji izdarīt smukāk, gudrāk, sirsnīgāk. Saņem sevi rokās un apzinies, ka rīkojies atbilstoši apstākļiem. Bet tagad ir cita diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

Horoskops mežāzim

Varbūt jutīsies norūpējies par savu veselību vai sadzīviskām problēmām mājās. Tām nav pamata, pagaidām esi vesels kā rutks, bet gatavojoties gripas uznācienam, ķiploku un ingvera kūre nenāks par sliktu.

Horoskops ūdensvīram

Viss būs un kļūs skaidrs un saprotams. Situācijas būs nepārprotamas un pratīs tik vien kā racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Kritīsi nožēlu uzplūdos gan par izdarīto, gan nedarīto.

Horoskops zivīm

Šodien ir labvēlīgs laiks, lai pievērstos darījumu, lietu un attiecību formālai sakārtošanai. Saved kārtībā līgumus ar īpašumu saimniekiem un pakalpojumu sniedzējiem, vienojies ar banku vai kredītiestādi par tev labvēlīgiem noteikumiem uz šo gadu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Veselība

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Zobārsta šausmas Liepājā! Vai tiešām bērnu ar sāpošu zobu un temperatūru neviens nevar pieņemt?

Sūdzību dēlis Zobārsta šausmas Liepājā! Vai tiešām bērnu ar sāpošu zobu un temperatūru neviens nevar pieņemt? 42

“Sveiki! Esmu šokēta par zobārstu attieksmi pret maziem bērniem. Esam no Liepājas. Bērnam sāka sāpēt zobs, sākām meklēt zobārstus. Diemžēl visur, kur zvanīju, saņēmu atteikumu. Piedāvāju pat samaksāt par vizīti, bet visur saņēmu atteikumu ar aizbildinājumu, ka mazus bērnus nepieņem un kad pietiek jau ar saviem klientiem un jaunus nepieņem.

Rēzeknes slimnīcā ārsts atvēra durvis un uzreiz, neuzdodot nekādus jautājumus, sāka paaugstinātā tonī pārmest!

Sūdzību dēlis Rēzeknes slimnīcā ārsts atvēra durvis un uzreiz, neuzdodot nekādus jautājumus, sāka paaugstinātā tonī pārmest! 6

“Labvakar!! Gribēju padalīties ar Jums par pieredzēto Rēzeknes slimnīcā. 12.05.2017. ap 16.30 nācās izsaukt “ātro palīdzību” meitiņai – viņai 2 gadi 2 mēneši, jo viņai bija smagi elpot. Mūs aizveda uz Rēzeknes slimnīcu, tur māsiņa mums izjautāja, kas mums kaiš, un palikām gaidot uzgaidāmā ārstā kabinetā.

Cena zālēm divās dažādās aptiekās Rīgā tik ļoti atšķiras… DIVREIZ dārgāk!

Sūdzību dēlis Cena zālēm divās dažādās aptiekās Rīgā tik ļoti atšķiras... DIVREIZ dārgāk! 5

“Labdien! Jo tālāk, jo trakāk! Protams, es saprotu, ka brīvā tirgus apstākļos cenas dažādiem tirgotājiem var atšķirties, bet ne tik kardināli, kā redzams klāt pievienotajā foto, kur cena zālēm ar nosaukumu “Imodium” divās dažādās aptiekās (Rīgā, vienā rajonā) atšķiras tik ļoti… Vai tas maz ir normāli, ka viena un tā pati prece vienā vietā maksā DIVREIZ dārgāk nekā otrā. Runa nav par pārdesmit centiem.”

Smird drēbes – viss smird. Nav iespējams logu atvērt! Vai tiešam tam tā ir jābūt?

Sūdzību dēlis Smird drēbes - viss smird. Nav iespējams logu atvērt! Vai tiešam tam tā ir jābūt?

“Labdien! Nellijas pirts. Rīga, Dagmāras iela 7. Katru agru rītu tiek kurināta ar nezin ko: mazutu, vai akmeņoglēm. Ļoti smird. Nav iespējams logu atvērt, lai ielaistu dzīvoklī svaigu gaisu. Ko vasarā darīt, kad logs stāv vaļā visu dienakti. 06:00 pamodies, viss dzīvoklis smird. Smird drēbes – viss smird. Vai tiešam tam tā ir jābūt?”

Vai tas ir normāli, ka bērnu nevar pieņemt ar zobu sāpēm?

Sūdzību dēlis Vai tas ir normāli, ka bērnu nevar pieņemt ar zobu sāpēm? 5

“Labdien! Mums Latvijā saprotu, ka drīz beigsies kvotas arī bērniem, jo man bērnam sāpēja zobiņš, bet Jelgavā nekur nevarēja tikt! Zvanot uz Stradiņu Universitātes Stomatoloģijas centru, man pateica, ka var paņemt 7.45 no rīta! Tad ir jautājums: vai tas ir normāli, ka bērnu nevar paņemt ar sāpēm zobos, ka tiešām mums Veselības ministrijā par to nedomā un uzskata, ka bērniem par visu tagad ir jāmaksā, lai tiktu pie ārstiem?”

Man vienīgajai šķiet, ka zobārstu pakalpojumiem vajadzētu ieviest kādu garantiju? VIENU zobu taisu jau 5 reizes

Sūdzību dēlis Man vienīgajai šķiet, ka zobārstu pakalpojumiem vajadzētu ieviest kādu garantiju? VIENU zobu taisu jau 5 reizes 5

“Labdien! Tikai iedomājos – man vienīgajai šķiet, ka zobārstu pakalpojumiem vajadzētu ieviest kaut kādu garantiju? :D Personīgi es VIENU zobu taisu jau 5 reizes, pēdējā bija pirms divām nedēļām, un jau zem plombes izveidojies iekaisums, vai kas tāds – zobs ļoti sāp. Atkal vien jādodās pie zobārsta vērt maciņu vaļā!”