Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Veselība” aktualitātes

Jāmaksā trīs eiro, lai iesēdinātu mammu ar lauztu kāju mašīnā!

Sūdzību dēlis Jāmaksā trīs eiro, lai iesēdinātu mammu ar lauztu kāju mašīnā! 2

Bez Tabu skatītājs Jānis ziņo par situāciju, kura, viņaprāt, neesot normāla un atgādina reketu: “Mana mamma salauza kāju vairākās vietās un pēc pāris dienām, kad viņu izrakstīja no Traumatoloģijas slimnīcas Duntes ielā, es viņai braucu pakaļ ar automašīnu. Uzzināju, lai iebrauktu teritorijā pakaļ mammai un iesēdinātu automašīnā par to jāmaksā 3 eiro!”

"Istabā aug sēnes! Ko darīt?"

Sūdzību dēlis "Istabā aug sēnes! Ko darīt?" 13

“Labdien, dzīvoju Dobelē, Bērzes ielā 14-8 (īrēts no Dobeles novada pašvaldības). Mājai nav ierīkotas notekcaurules, lietus ūdens nonāk zem mājas grīdas, tāpēc pirms diviem gadiem (2016. g.) dzīvoklī uz grīdas parādījās sēnes. Izlaužot grīdu un apstrādājot ar ķīmiju, aizbetonējot, likās ka sēne iznīcināta. Nesen sēnes atkal parādījās uz sienas, tās saēd sienas, mēbeles,” sūdzas Sergejs.

"Dziesmu un deju svētku ēdienkarte zem katras kritikas!" sūdzas dalībniece

Sūdzību dēlis "Dziesmu un deju svētku ēdienkarte zem katras kritikas!" sūdzas dalībniece 8

“Sveiki! Ir sākušies ilgi gaidītie Dziesmu un deju svētki, kuri ir arī Latvijas simtgades svētki. Bet, kā vienmēr, ir citādāk nekā sola. Pirms svētkiem ziņās plaši runāja par lielajām slodzēm dalībniekiem un to, ka nepieciešams sabalansēts uzturs, lai atjaunotu spēkus, bet patiesībā viss ir pavisam savādāk. Svētki rit jau trešo dienu, bet barošana ir zem katras kritikas,” sūdzas svētku dalībniece Jana.

"Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta?"

Sūdzību dēlis "Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta?" 2

“Labdien! Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta! Gribētos noskaidrot, cik draudzīga tad šī pilsēta ir gan bērniem, gan jebkuram pilsētas iedzīvotājam. Ja bērnam pēc rotaļām bērnu parkā “Fantāzija” rokas ir tiešā vārda nozīmē melnas,” sūdzas Vita.

Diennakts aptiekas Rēzeknē

Sūdzību dēlis Diennakts aptiekas Rēzeknē 3

“Ladien! Tā nu ir nepatīkami iesākusies šī diena. Lai arī “Google” parādās mūsu pilsētā, Rēzeknē, diennakts aptiekas, reāli tā nav. Arī mūs šonakt pārsteidza pēkšņas sāpes un, lai nopirktu atsāpinošos medikamentus, nācās doties naksnīgajā 20km braucienā uz tuvāko diennakts aptieku, kuras izrādās mums nemaz nav,” raksta Ingrīda.

Pīpētava Rīgas zoodārzā pašā nepiemērotākajā vietā!

Sūdzību dēlis Pīpētava Rīgas zoodārzā pašā nepiemērotākajā vietā! 1

“Labdien. Brīvdienās ar bērniem bijām Rīgas zoodārzā; liels pārsteigums, ka pie publiskajām labierīcībām ir iekārtota publiskā smēķētava, pie pašas sieviešu ieejas. Uzlikta zīme ar cigareti uz zaļa fona. Publiskās vietās smēķēt aizliegts, kur nu vēl nepilngadīgu bērnu klātbūtnē. Tur bija gan grūtnieces, gan mazi bērni, kādēļ mums, kas izvēlas nesmēķēt, ir jāpielāgojas šo atkarīgo vajadzībām. Kur nu vēl vietā, kur mammas ar maziem bērniem noteikti ieies. Ja arī ir šāda vajadzība pēc šīs smēķētavas, tad būtu jābūt brīdinājuma zīmēm, ka tur tāda ir un es varētu šo vietu apiet,” sūdzas Anita.

Kaimiņi smēķētāji!

Sūdzību dēlis Kaimiņi smēķētāji! 32

“Labdien! Dzīvoju daudzdzīvokļu mājas piektajā stāvā. Sākoties karstajam laikam, dzīvoklī temperatūra mēdz sasniegt pat +35 grādus, tāpēc, protams, visu diennakti turam vaļā logus un balkonu. Māja ir paliela, tāpēc ir daudz kaimiņu, arī to, kas smēķē uz balkoniem un pie logiem. Brīvdienās cigarešu smaku telpās jūtu ik pēc 5 – 10 minūtēm. Uztraucos par savu 4 mēnešus veco zīdaini. Ierakstot “Google” meklētājā vārdus ”zīdainis” un ”cigarešu dūmi”, uzdūros terminam “Zīdaiņu pēkšņās nāves sindroms”. Pašreiz esmu panikā, jo logus ciet vērt nevaru, tik augsta temperatūra zīdaiņiem ir bīstama, bet arī atvērtus tos nevaru turēt, jo pastāvīgi jāelpo cigarešu dūmi,” stāsta Bez Tabu skatītāja Daina.

Sola analīžu rezultātus vienas dienas laikā, bet rezultātā atsūta tikai pēc četrām dienām

Sūdzību dēlis Sola analīžu rezultātus vienas dienas laikā, bet rezultātā atsūta tikai pēc četrām dienām

“Labdien! Vēlos pabrīdināt par Centrālās laboratorijas veikto analīžu ilgtaisīšanu! Piektdien, 21.04. pulksten 8.00 nodevu analīzes Jelgavā. Pēcpsdienā varēju apskatīties analīžu rezultātus, bet dzelzs analīzes rezultātu nebija. Sestdien, kas bija darba diena, joprojām dzelzs rādītājs neparādījās. Sazvanot laboratoriju, mans skaidroja, ka dzelzs analīzi negatavojot uz vietas Jelgavā, bet vedot uz Rīgu, lai gaidot, pēcpusdienā analīzēm jābūt.  Protams, analīžu vakarā nav. Svētdien joprojām nav. Zvanu atkal uz laboratoriju tur man saka, ka mēģinās noskaidot. Stāstu, ka man tās analīzes ir nepieciešamas līdz pulksten desmitiem pirmdienas rītā, jo tad vizīte pie ārsta. Pirmdien, joprojām analīžu nav. Zvanu atkal uz centrālo laboratoriju, kur man stāsta, ka paraugs tikai šodien tikšot vests uz Rīgu!” sūdzas Ilze.