Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 26. jūlijs

Anna, Ance, Annija

Horoskops aunam

Tevi sagaida iedvesmojošas pārmaiņas personīgajā dzīvē un sabiedriskajā statusā. Sen nebijusi harmonija valdīs sadarbībā ar pretējo dzimumu, tāpēc šī situācija jāizmanto profesionālo lietu nokārtošanai.

Horoskops vērsim

Liels enerģijas pieplūdums un vēlme par katru cenu sasniegt iecerēto var pamudināt tevi uz ne visai godīgu metožu izmantošanu profesionālajā konkurencē. Centies nobalansēt uz pieļaujamā robežas un neprovocē darbabiedru sašutumu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tavu partneru un līdzgaitnieku ceļi un nodomi paliks neizdibināmi, lai kā tu pūlētos ieviest skaidrību viņu nodomos. Labāk atturies no lietišķiem un arī personīgiem sadarbības manevriem.

Horoskops vēzim

Sarunāšanās un arī citas saziņas formas tev šodien neies no rokas. Būsi ārkārtīgi tiešs un kategorisks, kas var nepatikt sarunu biedriem, īpaši ja viņi ir tavi kolēģi un kur nu vēl priekšnieki. Uzmanies no pazaudēšanās lielajā informācijas tirgū.

Horoskops lauvai

Šodien vari tikt atalgots par savu neizsīkstošo entuziasmu un kaislību uz savu darbu. Neadekvāta komunikācija vai nepareiza ziņu vai norāžu interpretācija var radīt nopietnus sastrēgumus darba procesā.

Horoskops jaunavai

Tā kā parasti nesteidzies meklēt drauga plecu komplicētās situācijās, šodien varētu tā izņēmuma reize. Drauga skats no malas palīdzēs sakārtot tavas domas gan par darba attiecībām, gan ieviesīs kādu skaidrību jūtu zirnekļu tīklos.

Horoskops svariem

Profesionālajā darbībā būs ārkārtīgi plašs darbības un iespēju lauks. Koncentrē uzmanību uz jebkādā formā saņemtajām ziņām un nepalaid garām kādu būtisku norādi.

Horoskops skorpionam

Šodien profesionālajā sfērā nevajadzētu aizrauties ar iniciatīvām, bet gan ar detaļām īpašu uzmanību pievēršot jaunajiem vadības rīkojumiem vai norādēm, kuras nedrīksti atļauties noignorēt.

Horoskops strēlniekam

Uz šodienu neplāno ne biznesa, ne romantiskos randiņus, jo izpaliks jebkāda spēja saprasties un vienoties. Komunikācijā būs tendence pāriet uz augstiem toņiem, īpaši jautājumos, kuri skars darba principus.

Horoskops mežāzim

Tevi var mēģināt ietekmēt cilvēki, kuru pakļautībā atrodies, bet tas jau notiks smalkāk un ne tik uzkrītoši. Nepievērs uzmanību šīm manipulācijām, bet arī centies nekļūdīties savu tiešo pienākumu veikšanā.

Horoskops ūdensvīram

Pateicoties tavai personības pievilcībai un smalkjūtīgajai sadarbības manierei, darba frontē notikumi risināsies pozitīvi. Personīgajā dzīvē centies nepievērst uzmanību detaļām, jo no neliela sīkuma var izvērsties plašas debates.

Horoskops zivīm

Šodien izvairies no romantiskiem randiņiem, jo jūsu starpā kaut kas dzirksteļos un viss var beigties ar skandāliņu. Nemeklē arī jaunas pazīšanās ar iespēju dziedēt brūces. Vislabāk būtu nodoties sevis pilnveidošanas neizsmeļamajām iespējām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Veselība

Cena zālēm divās dažādās aptiekās Rīgā tik ļoti atšķiras… DIVREIZ dārgāk!

Sūdzību dēlis Cena zālēm divās dažādās aptiekās Rīgā tik ļoti atšķiras... DIVREIZ dārgāk! 5

“Labdien! Jo tālāk, jo trakāk! Protams, es saprotu, ka brīvā tirgus apstākļos cenas dažādiem tirgotājiem var atšķirties, bet ne tik kardināli, kā redzams klāt pievienotajā foto, kur cena zālēm ar nosaukumu “Imodium” divās dažādās aptiekās (Rīgā, vienā rajonā) atšķiras tik ļoti… Vai tas maz ir normāli, ka viena un tā pati prece vienā vietā maksā DIVREIZ dārgāk nekā otrā. Runa nav par pārdesmit centiem.”

Vai tas ir normāli, ka bērnu nevar pieņemt ar zobu sāpēm?

Sūdzību dēlis Vai tas ir normāli, ka bērnu nevar pieņemt ar zobu sāpēm? 5

“Labdien! Mums Latvijā saprotu, ka drīz beigsies kvotas arī bērniem, jo man bērnam sāpēja zobiņš, bet Jelgavā nekur nevarēja tikt! Zvanot uz Stradiņu Universitātes Stomatoloģijas centru, man pateica, ka var paņemt 7.45 no rīta! Tad ir jautājums: vai tas ir normāli, ka bērnu nevar paņemt ar sāpēm zobos, ka tiešām mums Veselības ministrijā par to nedomā un uzskata, ka bērniem par visu tagad ir jāmaksā, lai tiktu pie ārstiem?”

Man vienīgajai šķiet, ka zobārstu pakalpojumiem vajadzētu ieviest kādu garantiju? VIENU zobu taisu jau 5 reizes

Sūdzību dēlis Man vienīgajai šķiet, ka zobārstu pakalpojumiem vajadzētu ieviest kādu garantiju? VIENU zobu taisu jau 5 reizes 5

“Labdien! Tikai iedomājos – man vienīgajai šķiet, ka zobārstu pakalpojumiem vajadzētu ieviest kaut kādu garantiju? :D Personīgi es VIENU zobu taisu jau 5 reizes, pēdējā bija pirms divām nedēļām, un jau zem plombes izveidojies iekaisums, vai kas tāds – zobs ļoti sāp. Atkal vien jādodās pie zobārsta vērt maciņu vaļā!”