Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Vēlējos ar Jūsu starpniecību pateikt “lielu PALDIES” Jelgavas autobusa 15A šoferim, kurš vakar (15.02. 17.) laika posmā no 12.15-12.25 pie Jelgavas pils mani ar ratiem “nobēra” ar dubļiem!

Vēlos pateikt lielu “PALDIES” Jelgavas autobusa šoferim, kurš mani un ratus nošķieda ar dubļiem!

Vai tad tiešām ir tik grūti saskatīt, ka, izbraucot no autobusa pieturas, priekšā ir dubļu jūra un tur iet cilvēki? Ja nevar ieraudzīt, tad būtu vērts apsvērt aiziet pie acu ārsta!

Šī jau nav pirmā reize, bet nu šoreiz jau bija par traku. Un tādā paskatā vēl bija jāiet cauri visai pilsētai (paveicās, ka bija draugs mājās, kurš varēja atbraukt pakaļ).

Domāju, ka neesmu vienīgā, kura dabū šādus dubļus sejā no autobusa šoferiem.”

Iesūtīja: Solvita

Foto

24 komentāri

24 komentāri

 • Ne__Solvita

  Ne__Solvita

  Visi tik gudri runā! Tikai ja paši būtu šajā dubļu jūrā, tad man liekas Jūs runātu savādāk. Esmu gan pie stūres , gan gājējs un pamanu peļķes. Šoferim ir jāskatās,kur brauc. Un vai tad izbraucot no pieturas nevar pamanīt peļki? Zinu to vietu Jelgavā, braucot no pilsētas puses tur jau trotuārs plats, bet ja māmiņa iet pa malu kas tuvāks ne ceļam, tad jau viņai vajadzēja mukt lejā no kalna ,lai tikai netiktu apšlākstīta ar visiem ratiem un bērnu..Nu manuprāt tas arī nav normāli. Nevienmēr visu var uzreiz pamanīt un ātri noreaģēt . Nu žēl tos ratus, cerams , ka varēs atmazgāt un rati nebija auduma.
 • Zigis

  Zigis

  A ko seja sitai varonei aizklata? Ja publice tad publice visu!! Debils raksts.
 • Brta

  Brta

  Nevienā civilizētā valstī tā nebrauc kā pie mums. Jorojām liela krievu mentalitātes ietekme. Nu tā līdz kaulam! Skrien, lec, tad stāv pie luksofora, lec atkal. Laikam psihiatri neveic pārbaudes medkomisijās. Tās jau tikai formālas tagad.
  • asdf

   asdf

   Vai man esi bijusi/bijis ārpus valsts? Dienvidu valstīs (tostarp Dienvideiropā), satiksmes noteikumi ir skata pēc, bet, ja mašīnas sabučojas bamperiem, neciens pat ārā nekāpj, jo tam jau bamperis domāts.
 • Mazgadìgais

  Mazgadìgais

  Es pats skatos kur pelke, masina brauc paeju lenak bet ir jau ari mums tadi ipasi invalidi kuri to nevar izdarit, soferiem uz brauksanu jakoncentrejas
 • haha

  haha

  Ak Dievs.... dārgā autore, Jūsu stulbums aizrauj ! Pirmkārt, šoferis visdrīzāk to nedarīja speciāli. Otrkārt, pašai jāpaņem savas acis rokās. Treškārt, lielākā vaina ir tieši ceļu infrastruktūrā, nevis kur citur...Ceturtkārt, tikai patiesi stulbs radījums celtu traci par kaut ko tādu...
  nabadzīti apbēra dubļos.....mjā... un labi, ka savs princis izglāba no šī apkaunojuma un atbrauca pakaļ... Tam princim iesaku iesniegt šķiršanos no tik stulbas sievietes...
  • Zane

   Zane

   Es piekrītu.. Autore ir pilnīgi izkūkojusi prātu vai kartēja sīka lose, kura uzcepusi sīko savos 18-19 gados, ko uzskata par attaisnojumu kadel nav jaapmekle macibu iestades vai nav jastradaa un tad aiz garlaicibas jau sitik talu aiziet ka raksta tadus meslus.. cilveks kuram ikdiena ir piesatinata nemaz neteretu lakku tik stulbus rakstis rakstot. Varu tik apbrinot so planpratibu!!!
 • Yggy

  Yggy

  Satiksmes noteikumos ir teikts,ka šoferis gājēju apšļakstīt nedrīkst,var piemērot sodu.Tā kā protieties šoferīši,visatļautība uz ceļa nav pieļaujama.
  • Zane

   Zane

   To var rakstit kads kurs ir bez tiesibam.. uz musu celiem nevar savadak-visur bedres un pelkes.. tas ha apšlaksta, tas nenozimē ka speciali tas tiek darits, bet varbut nav iespeja apbraukt to žlurgu.. kapec man butu jaapbrauc pelke iebraucot preteja josla vai blakusjoslā esosai masinai nogriezt celu vai ieskriet sanā, tik tadel ka redz lai neapslakstitu kadu.. vai ari kadel man pilsetas centra pie intensivas satiksmes butu jasamazina atrums peksnji, strauji bremzejot, lai uz 20 km stunda izbrauktu cauri pelkei ta lai neapslakstitu kadu kas pats neuzmanas no laikapstaklu raditiem slajumiem vai dubljiem???? Kapec man tas butu jadara.. autoskola ari maca ka satiksmi nedrikst kavet (jaieklaujas plusmā) nevis javeicina avarijas situacijas, piemeram strauji sabremzejot pirms pelkes lai dāma netiktu apslakstīta.. un autobuss ir lielgabaritu transportlidzeklis-vinjam grutak manervet pa joslam un bremzet transportlidzekli, kur cilveki ari kajas stav un var zaudet lidzsvaru un satraumeties to bremzesanu rezultataa.. un autobusam ir savi laiki kad jabut konkretas pieturas. Ja tas saks bremzet lai tadas aitas neapslakstitu pirms katras pelkes un dubliem, tad kaves savus laikus un tad nakamajiem trulajiem "cilvekiem" atkal bus ko darit- rakstit Bez tabu sudzibu deli, ka autobuss kaveja/neieradas laika un strauji manerve pie peljkem mainit joslas vai strauji bremze pirms pelkem apdraudit pasazieru veselibu vai pat dzivibas (tas tacu moderni tagad -sacensties ar stulbumu).. Tas taa-iss info aborigeniem (tadiem ka Solvita) kas laikam netisam nokluvusi sabiedriba..
   • Dura kas dura

    Dura kas dura

    Es esmu 99% pārliecināts, Zane, ka Tev noteikti nav tiesību, un ja nu tomēr es kļūdos, tad tikai nobrīnīties kurš viņas ir izsniedzis. Un arī nenobrīnīties, kāpēc Tev nav iedalītas smadzenes!?
 • Iveta

  Iveta

  Es piekrītu Kristīnei, ne jau šoferim ir baigais kaifs apšļakstīt kādu. Tādi mums tie ceļi, īpaši pēc ziemas. Esmu bijusi abās pusēs, un ticiet man neesmu jutusies labi ne tad, kad mani apšļaksta, gan otrādi. Tāda ir dzīve. Bet nu nekādu traģēdiju šeit neredzu.
 • Saulespuķe

  Saulespuķe

  Pie kam, tur ir iela divvirzienu un 2 joslām katra braukšanas virzienā, un satiksme ir ļoti intensīva. Un kas būtu ja autobuss būtu strauji pārkārtoties blakus josla, nav jau velosipēds, kas ātri spēs manevrēt. Un ja blakus josla bija auto? Kur likties? Un ja aizmugure brauc mašīnas? Strauji bremzēt un pakļaut reālam briesmām n/tos cilvēkus / kas autobusa un aiz autobusa esošajās mašīnās? Jā un noteikti Šoferis brauca un pirms peļķes uzņēma ātrumu , jo ieraudzīja kājāmgājēju un tieši sagribējās izdarīt riebeklību !!tak kur tālāk. Tur seko neliels, bet ielas pacēlums, jo jābrauc augšā uz Lielupes tiltu un logiski uzņems ātrumu, plus jāiekļaujas satiksmes plūsmā. Protams sajūta ir riebīga, ja apšķaida, bet nu .... nez vai traki jākliedz.
 • :)

  :)

  Mani un mazo vienreiz ari apslakstija pamatigi,bet es uzreiz nezinoju bez tabu:)!!!
 • Ginta

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!